Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Missed ab után mikor mentetek...

Missed ab után mikor mentetek dokihoz a következő babóval?

Figyelt kérdés
Missed ab után ismét babát várok, de nem tudom, hogy mikor menjek dokihoz.(eddig 7. héten mentem először) Ilyenkor automatikusan ad progi pótlást minden doki?

2016. aug. 4. 14:33
 1/8 anonim ***** válasza:
az én dokim nem, hanem kivizsgál missed ab után. annak van értelme.:) amúgy én a 7. héten mentem a következővel.
2016. aug. 4. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én 4. Héten mentem, de csak azért mert 2 hónappal missed ab után terhes lettem szerencsére most minden rendben van :)
2016. aug. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én 5 hetesen voltam, és nem ad automatikusan hormon pótlást. Nekem szt mondta, tuti csak genetikai hibás volt a baba :(
2016. aug. 4. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én missed ab után dokit váltottam (nem a missed ab miatt).

Az új doki, miután átbeszéltük az előzményeket, adott automatikus progi pótlást. 6 hetesen mentem hozzá először.

2016. aug. 4. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
A héten derült ki, akkor sztem jövő hétre kérek időpontot a dokimtól. És veletek minden rendben ment a köv. várandósságnál? Én nagyon félek, h nehogy megint baj legyen :(
2016. aug. 5. 08:41
 6/8 anonim ***** válasza:
#3 vagyok. Én is félek... Nekem április közepén volt a műtét és június közepén pozit teszteltem újra. Az elején még jobban paráztam, de még most is van bennem félelem bőven. Holnap után töltöm a 11. hetet. Remélem már nem lesz gond. 3 napja láttam a babát, már csak úgy kapálózott az uh alatt! :) Nemsokára láthatom a genetikain is, ha minden jól megy. Bízom benne, hogy már nem lesz baj.
2016. aug. 5. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Én a következő pozitív teszt után egyből mentem dokihoz (4hetesen), egyrészt progeszteronpótlás miatt, másrészt pedig, mert nagyon féltem, hogy megint baj lesz, kellett, hogy megnyugtasson. :) Most már a 12.hét végén járok. :) Gratulálok a babákhoz! Csak pozitívan! Ezúttal minden rendben lesz...! :) ;)
2016. aug. 6. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

En a 9. héten mentem. Nem kaptam hormon potlást, nem is hiszek benne, az orvosom sem.

A harmadik ciklusban jött össze a baba a mutet utan. Gyönyörűen kalimpált a kezével,lábával tegnap az uh-n. A mérete, szivhangja megfelelő, erős eletjelenségeket mutat.

Nem lesz semmi baj, ne parázz, minden rendben lesz.

2016. aug. 6. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!