Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhességnél a baba...

Judit20 kérdése:

Második terhességnél a baba általában mikor szokott megmozdulni, vagy legalábbis mikor lehet érezni azt a bizonyos csiklandos érzést?

Figyelt kérdés
2011. máj. 30. 14:30
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

szia!

Én már érzem néha,14 hetes vagyok 2.babával.

2011. máj. 30. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Én a 16. héten kezdtem egyértelműen érezni a második babámat.

Az elsőt a 18. hét körül...

2011. máj. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Az első 16 hetesen mozdult meg most 11 hetes vagyok:) És nektek is nagyobb volt a hasatok a másodikkal mint az elsővel! Nekem már most akkora hasam van mint 18 hetesen az elsővel:)
2011. máj. 30. 14:35
 4/15 anonim ***** válasza:

első vagyok

Óriási a hasam,de már a kezdetektől.Jó hogy akkor a puffadástól,de szinte egyből elő kellett vennem a terhes rucikat.

2011. máj. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Szia.

Bekukkantottam,mert engem is érdekeltek a válaszok,bár én még csak a 7. hétben járok.

Így mozgás ügyben nem tudok válaszolni,de hasméretben igen.


Első terhességemet a 8. hétben már szinte takargatnom kellett,volt akinek fel is tűnt,mert nagyon vékony lapos hasú voltam.


Most már a 7. héten olyan hasam van hogy észre lehet venni,talán azért nem annyira szembetűnő,mert maradt egy kis kötényhasam,és nem lehet eldönteni külső szemlélőnek,hogy ez most csak az + kis hízás vagy tényleg nő.


Mozgást elsőnél én 16 hetesen éreztem mg először,kíváncsi leszek. Már az is elég korainak számított.

2011. máj. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Második babámat már a 12ig héten éreztem,pedig elől tapad a lepény! most 17hetesen akkora a hasam mint első terhességemnél a 29ik héten!
2011. máj. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Második vagyok

Igen, sokkal nagyobb a másodikkal, mint az elsővel! A hasfal izomzata nem olyan erős, mint szülések előtt, meg a méh tartó izomzata is lazább állítólag...

12 hetesen egyértelműen látszott, hogy terhes vagyok:-) Az elsővel úgy a 18. hét körül kezdett csak.

2011. máj. 30. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat várok még:)
2011. máj. 30. 17:52
 9/15 anonim ***** válasza:
14:50es vagyok,azt elfelejtettem írni,hogy nekem egyiknél sem volt buborékolás,csiklandós érzés mindegyik babám egy határozott rúgással jelentkezett!
2011. máj. 31. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

1. 20. hét

2. 18. hét

2011. jún. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!