Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek mikor lett először...

Kinek mikor lett először pozitív a tesztje? Itt elsősorban nem a 8-9 dpo tesztek érdekelnek, hanem a nemvárt utáni.

Figyelt kérdés
Nemvárt után 2 nappal is nega teszt akkor a baba már felejtős? Vagy van olyan, aki csak később tesztelt pozit?
2016. aug. 6. 09:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Szia,menstruáció kesesse után 2 nappal teszteltem, és nem volt egyértelmű valami látszott mint 2 csík de olyan szaradasi csiknak nevezném.

Mivel nem jött még továbbra sem a menstruációm így 4 nap múlva megismételtem, és ott már egyértelmű pozitív volt.

Valószínű késői fogantatás beagyazodas miatt kellet 1 hetet várnom hogy pozitív legyen a teszt.

Érdemes neked is varni ha nem jön még akkor pár nap múlva ujjra tesztelj.

Sok sikert kívánok neked

2016. aug. 6. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Már két napja késett, amikor észrevettem, hogy nem jött meg, bár nekem sosem volt beállva így aznap reggel csináltam egy tesztet és bizony pozitív lett. :)
2016. aug. 6. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a biztatást és a válaszokat. Nekem is ez van, h inkább száradási csíknak tűnik. Nem rózsaszín. Viszont legutóbb is így volt, h nemvártkor nega teszt, és mivel nem jött meg, így egy hétre rá teszteltem, akkor már pozi volt, de akkor sem annyira volt erős a teszt csík, mint a kontroll csík. Viszont egy hetet meg nem akarok várni, mert ha kiderül h jön a baba mennem kell dokihoz, mert sajna az előző babóm sem maradt meg...
2016. aug. 6. 10:38
 4/16 anonim ***** válasza:

Szia 1 válaszoló vagyok 😞 sajnos én is elvégeztem az első babomal pont egy éve.

És tessék megint a vetélés felé hajlok:(

Remelem veled minden rendben lesz !

2016. aug. 6. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Bocs javít a telom. Sajnos.en is elveteltem az első babomal 😞 és most megint vetelesnek indultam.
2016. aug. 6. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem az április kimaradt de hormon betegség miatt szóval nem gyanakodtam. A következő nem vártam május 1 volt május 5.-én lett pozitív a teszt. Igaz hogy 38 napot késett... Elmentem dokihoz aki 5 hetes terhességet állapított meg. Szóval a baba áprilisban azon a héten fogant amikor menstruálnom kellett volna. 18 hkm
2016. aug. 6. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Kedves 1es! Nagyon sajnálom, hogy veled is megtörtént :( én most hó végére vártam a babámat, talán azért is akarom annyira, h sikerüljön... szorítok neked, hogy ne legyen gond, mielőbb menj dokihoz, hátha!!
2016. aug. 6. 12:57
 8/16 A kérdező kommentje:
Kedves 6-os! Köszönöm a válaszod és gratulálok neked! Jó egészséget és boldog babavárást!!
2016. aug. 6. 12:59
 9/16 anonim ***** válasza:
Nekem mindkét terhességemnél 2-3 nap késésnél kezdett látszani a második csík. Most 2 nappal a nemvárt után láttam először extra halványan, kb.a 4.napon volt először jól láthato. Nekem nem a 14.napon, hanem később szokott lenni az ovum, annak ellenére hogy a ciklusom 28 napos, gondolom emiatt pozitív később a teszt.
2016. aug. 6. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nemvárt után 6. nap reggel lett pozitív a teszt. A 4. napon is még negatív volt.
2016. aug. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!