Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 3 nagyon, da nagyon halvány...

3 nagyon, da nagyon halvány pozitív teszt terhesség?

Figyelt kérdés
10 napja nem jön meg, vannak tüneteim, de még a reggeli pisiből is alig kivehető a 2. csík. Tegnap egy Easy és egy one step is halvány + volt. Ha terhes vagyok akkor 10 nap után miért nem erős? :(
2008. szept. 30. 09:31
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi nekem sem volt erős egyik tesztem sem!Amikor elmentem a dokihoz mondta is hogy most már ne teszteljek! Megvizsgált és már látszódott a petezsák!Az, hogy mennyire erős függ a hcg szintjétől is!Nyugodj meg és gratulálok a babához!
2008. szept. 30. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
A nagyon ,de nagyon halvány csík is csík!Gratulálok!!!!!31 hetes kismami
2008. szept. 30. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Gratulálok a babához! A halvány csík is csík. Valószínű, h. nálad a hcg később kezd termelődni, ne aggódj. Ha 10 napja késik, lassan elmehetsz orvoshoz és már látni fogjátok a petezsákot. Én a kimaradás 13. napján voltam és láttuk!
2008. szept. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget, megnyugtató volt! :)
2008. szept. 30. 11:51
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem 5 tesztem lett halvány pozitív, de a hétvégén mégis megjött, hamarabb, mint vártam, de két nap után el is múlt. Neked legalább nem jött meg! Gratulálok, tuti babás vagy! Én meg csak reménykedhetek, hogy csütörtökön a doki mond valami okosat, hogy miért van ez. Ja, és nekem legalább 6 hetesnek kellene lenni a babámnak, mégis csak halványka. :( Ne aggódj, tuti rendben minden, csak még nem indult be a hcg terlmelésed! Szorítok! :)

2008. szept. 30. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!