Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek van rá esély,...

Szerintetek van rá esély, hogy a férjemtől vagyok terhes?

Figyelt kérdés

A férjemmel 3 éve próbàlkozunk,még sem nem sikerült teherbeesnem,jàrtunk orvosnàl is,àllìtólag egyikünkkel sincs gond,de valamiért nem jött össze eddig.

Néhàny hónapja összemelegedtem egy fiatal fiúval,hàromszor voltunk együtt védekezés nélkül,jelenleg két hónapos terhes vagyok.A férjem olyan boldog,amilyennek még sosem làttam,ugye van rà esély hogy az ő gyerekét vàrom?


2016. aug. 6. 21:29
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
21%
Ez a nap kérdése :)
2016. aug. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
91%
Nem ertem miert annyira fontos hogy a ferjedtol van e ,hiszen megcsaltad ot,akkor gondolom nem sokat szamithat neked..Gusztustalannak tartom az ilyet ne haragudj.De egyebkent szerintem eselyes hogy nem a ferjedtol van,hiszen amint irtad evek ota nem jott ossze,nem hiszem pont akkor mikor massal elmesz,akkor jott volna ossze.
2016. aug. 7. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
93%
Gyakorlatilag NULLA az esélye, hogy a férjedtől van. Gondolom ez nem probléma, hiszen védekezés nélkül dugtál félre.
2016. aug. 7. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
90%

Kizárt, hogy ő lenne az apa.

Remélem, legalább hasonlítanak, és a vércsoport is stimmel. :/

2016. aug. 7. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
87%
Nem lesz olyan boldog a férj, amikor kiderül, hogy mekkora egy l.tyó a felesége.
2016. aug. 7. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
80%

ha mar igy van akkor nehogy megmondd a ferjednek hogy felredugtal. Persze kiderulhet veletlen folytan is de nem o lesz az egyeduli aki mas gyereket gondolja a magaenak.

ha meglesz a gyerek te is meg tudod csinaltatni titokban a DNS vizsgalatot a ferjedtol hajmintat veszel a fesujebol es gond nelkul meg lehet csinaltatni. azt gondolom nem a ferjedtol van a gyerek.

olvastam valahol hogy a ferfiak minimum 25 % a neveli a mas gyereket anelkul hogy tudna. ha nem akarsz valni akkor tartsd a szad es kesz.

2016. aug. 7. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
71%

Kevés, ha tartja a száját. elég, ha megszületik a gyerek és olyan lesz a vércsoportja, ami kizárja a férjet az apaságból.


Vagy elég, ha a fiatal fiú valamiért megsértődik és kipakol a férjnek. Vagy esetleg megjelenik, h hellóka, igényt tartok apasági tesztre, vagy épp a gyerekre. Nem biztos, h diszkrét lesz a belépője :D


Vagy egyszerűen annyira fog hasonlítani arra a fiúra, h gyanús lezs és a férj fog ragaszkodni a teszthez.



Vagy a fiatal fiúnak akkora presztízst jelent egy idősebb nővel szexelni, h nem tudja tartani a száját és elmeséli egy sör mellett a barátoknak és innentől könnyen a férj fülébe juthat, h az asszonykája félrekefélt.


Millió módon bukhat ki az ügy.

2016. aug. 7. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
71%
Kizárt!!!!
2016. aug. 7. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
46%
Te beteg vagy. Gyereket akartok a ferjeddel es meg salod? Mastol varsz gyereket? Szanalmas kis ri.anc vagyneharagudj. Tonkre teszed a ferjed eletet. Addig nincs baj amig nem lesz baj. Mondjuk egy betegseg folytan kellene apuka vere vqgy rosszabb esetben mas resze es akkor derul ki hogynem tole van. Bele gondoltal te ebbe ep esszel? Bar esz nelkul nem llehet gondolkozni. Csak ahhoz volt eszed hogy felre kefelj. Gratulalok!!!!
2016. aug. 8. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!