Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kismamák, kinek hogy volt!?...

Kismamák, kinek hogy volt!? Reménykedhetek?

Figyelt kérdés
Első tünetek? Hányadik dpo-n volt pozitív a teszt!? Mikortól feszül a mell és görcsöl (menstruáció szerűen) ? Múlt hónapban 2 naponta voltunk együtt, nagyon szeretnénk már babát... a kalkulátor szerint, holnap kellene tesztelnem. De én megvárnám (11-én kellene megjönnie, de remélem nem fog). Múlt héten végig be volt feszülve a mellem, nagyon érzékeny volt. Most viszont csak érdekesen nagyobbak... petefészkemnél néha jobb aztán bal oldalt görcsölök.
2016. aug. 6. 21:46
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem elsősorban nem ilyen tüneteim voltak, hanem egyszerűen minden és mindenki idegeaitett,feszült voltam. Testileg semmit nem éreztem pl mell feszítés stb amiket írtál. Hanem csak igy furán éreztem magam. Csináltam egy tesztet, de gondoltam ha negatív el kell mennem orvoshoz mert valami bajom tuti van. Hat pozitív lett!😊 17.en csináltam a tesztet. 18.an orvos. 6 hetes voltam akkor mar szív hang is volt. Sok sikert! :)
2016. aug. 6. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nekem 10. Dpon volt pozitív a teszt igaz halvány volt, de látható :) görcsölni nem görcsöltem inkább szúrkált a hasam alja. A melleim pedig most kezdtek el fájni most vagyok 7 hetes , innen sejtettem, hogy lesz valami mert nekem mindig fáj mensikor , de most nem :) remélem segítettem
2016. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
* 2015. Augusztus 17 nemsokára egy éve! Azóta megszületett a legnagyobb boldogságom a világon!
2016. aug. 6. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Durván megsaccolható volt, mikor fogant, szóval a körülbelüli fogamzási időponttól számított 10. napon már halvány pozitívat mutatott a teszt. Volt olyan tesztem is, ami hajnali 5-kor negatív volt, két órára rá már pozitív.


Első tünetem a mell feszülése volt, ez annyira felerősödött, ahogy haladtunk előrefelé az időben, hogy alig bírtam aludni éjjel, háton is, hason nem is tudtam.


A mellérzékenység jó jel, ha egyébként menstruációd idején nem szokott ennyire érzékeny lenni!


Ugyanez volt petefészkeknél: belenyilallások, úgynevezett 'szurkálások", majd köldök körül szintén.


Első tünetek között volt a szaglás megváltozása is: addig kedvelt parfümöt pl. szinte büdösnek éreztem, jázmin vagy ylang ylang illatot pl. rohadó répaszagnak :D Kívánni kezdtem ételeket, más ételeket meg megutáltam, kifordult a számból (pl, az édességek, pedig nagy csoki és sütifaló vagyok egyébként).

2016. aug. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm, várom további válaszokat :) és gratulálok nektek!
2016. aug. 6. 22:07
 6/11 A kérdező kommentje:
Nekem is inkább szúrkál, csak nem tudtam hogy írjam... :)
2016. aug. 6. 22:13
 7/11 anonim ***** válasza:
az én szurkálásomat úgy tudnám leírni, mintha kést döftek volna a petefészkembe. Nagyon kellemetlen volt, néha szinte összerándultam előre.
2016. aug. 6. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Nekem együttlét útán 23. Napon volt egyhe émelygés 32. Napon furcsán fájtak a melleim a teszt negatív. 1 héttel később pozitív lett a teszt
2016. aug. 7. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Nekem a nemvárt előtt nem volt semmi tünetem minden a szokásos volt. Csak annyi volt a furcsa hogy együttlétnél a párom nemiszerve kissé véres lett, de csak éppen hogy. Azt hitte hogy menstruálok, de mondtam neki hogy kb. van még 3 napom és nem értettem mi ez. Aztán nem jött meg és kb. utána kezdődtek olyan tünetek hogy minden éjjel kijártam pisilni meg nagyon nagy étvágyam volt, mindig éhes voltam és állandóan ettem. Nekem ezek voltak a legelső tüneteim azon kívül hogy nem jött meg a mensim. Utána jött az erős mellfájdalom és mellnövekedés meg a pozitív teszt majd utána szagérzékenység.


Most meg alig van valami tünetem. Szinte semmi, de már érezni és látni néha hogy mozog a babám. :)


Drukkolok Neked!


18 hkm

2016. aug. 7. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm a további válaszokat! :) Remélem összejött! Gratulálok nektek is.
2016. aug. 7. 16:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!