Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyire megbizható a lilly...

Mennyire megbizható a lilly terheségi teszt? A mensi elött 2-3 nappal.

Figyelt kérdés
clostit szedtem.A15. napon voltam uh-on.Volt kettö nagy tüszöm megkértem az orvosom injekcioval repeszük meg.Azt mondta 36 óra múlva reped meg.Sikerült párszor együtt lennünk.Ma csináltam egy tesztet negativ lett.Lehet korán csináltam meg mert csak csütörtök körül kell megjönnie.A megérzésem azt súgja a negativ teszt után is hogy terhes vagyok.Köszönöm a válaszokat.
2008. szept. 30. 10:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én igaz lillyvel teszteltem menszi előtt 2 nappal és nekem nagyon de nagyon halványan kimutatta a két csíkot!Persze ez nem feltétlenül jelenti azt h te nem vagy babás! Szerintem várd meg h késik e és utána tesztelj újra! Én drukkolok neked!30 hetes pocis
2008. szept. 30. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
A lilly negatív volt mig egy másik gyógyszertárban kapható pozitív lett.fél nap eltérés volt a 2 mérés között!És már uh is kimutatta a terhességet.Van akinek jo a lilly van akinek nem!Azért kérlek ne legyen irányadó az én esetem!Nem szeretnélek hiú ábrándokba kergetni,de minden jót kívánok!Ja és hogy tesztelj másikkal!
2008. szept. 30. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.Én is arra gondolta hétvégéig ha nemjön meg akkor tesztelek egy másfajta tesztel.Azaz igazság nem reggeli elsö vizeletböl volt a teszt.A megérzésémet nem tudom elhessegetni.Már többször volt,hogy negativ lett a teszt és beletörödtem .Most a negativ után se tudok beletörödni.A hétvégén meglátjuk.
2008. szept. 30. 11:07
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a Lilly akkor mutatta ki, mikor nem jött meg a mensesem, tehát 1-2 napot még várj vele.
2008. szept. 30. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!