Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Teherbe szeretnék esni de a...

Teherbe szeretnék esni de a férjemmel több gyereket szeretnék ha lehet ikreket. Valahogy nem lehet ezt befolyásolni? Gondolok itt arra h a férjemnek több spermája és ondója lenne mondjuk? Több menyiség?

Figyelt kérdés
Valaki tud olyan módszer amitől több lesz egy férfinak az óndó illetve a sperma menyisége?
2016. aug. 7. 15:03
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
84%
Neked egy gyereket sem kellene vállalnod.. evolúciós zsákutca vagy.
2016. aug. 7. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
90%

Attól nem lesznek ikreid, hogy a férjednek több a spermája. :) De ezt már előttem is leírták, csak gondoltam nyomatékosítom én is, mert úgy látszik nehéz megérteni. :)

Szóval ikrek úgy lehetnek, hogy neked több petéd érik meg egyszerre. Így lesznek 2 petéjű ikrek. Vagy pedig megtermékenyített petesejt valamiért ketté osztódik, ez az egypetéjű ikerterhesség. De az csak a véletlenen múlik, maguk a szakemberek sem tudják az okát, hogy olykor miért következik be.

Szóval neked kellene több petesejtet érlelni. :)

2016. aug. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
47%
Rokonom szedett valamilyen hormontabit, es ketpeteju ikrei lettek, az orvos szerint nagyon kozrejatszott, de aztan ki tudja. Mar nem tudom, hogy milyen tabi volt (20 eve volt, alig éltem még:D), de azert szedte, mert kb 2 eve nem esett teherbe, es ketsegbe volt esve, ugyhogy gondolom valami termekenysegi hulyeseg lehet.
2016. aug. 7. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem tudod, mit kívánsz. Az ikerterhesség kockázatosabb, mint ha csak egy magzatot hord ki valaki. Persze a többség egészséges lesz, de az ikrek között jóval több a kissúlyú, koraszülött ennek minden veszélyével. Kezdve a súlyos fogyatékosságokon egészen a csak iskoláskorban megnyilvánuló részképesség zavarokig.
2016. aug. 7. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
47%
Clostyval több petèd èrhet meg,de ahogy már leirtàk az iker terhessèg sok kockàzattal jár.Az eggyik rokonom spontán terhes lett ikrekkel ès terhesség végére teljesen lebènult a fèl arca,külőnben meg nem bàntàsbol de elég szomoru hogy nem vagy tisztàban egy két dologgal a fogantastásal kapcsolatban és ugy szeretnèl iker babákat.
2016. aug. 7. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Reggelente azt akararod inni hogy tobbet akarsz belole? A petednek kell tobbnek lenni nem a spermanak. De sztem eloszor jard ki a 8 altalanost utana vallaj gyereket!!!
2016. aug. 8. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 nanaszka ***** válasza:
74%
Clostit szedtem s attòl lettek ikreim.... akik sajnos nem maradtak meg...
2016. aug. 8. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Nekem 4 gyerekem van. A harmadik terhessegem iker terhesseg volt. Most mar majdnem 3 honaposak, fiu-lany ikrek . Semmit nem tettunk erte :)
2016. aug. 9. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!