Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha bevettem az esemény utáni...

Ha bevettem az esemény utáni tablettát akkor mennyi a valószínűsége hogy terhes leszek?

Figyelt kérdés
Este amikor a barátommal voltam kiszakadt a gumi de nem vettük észre így belém élvezett. A baleset után 2 órával bevettem az esemény utáni tablettát, de félek nem lesz hatásos...nem vagyunk felkészülve egy gyerekre.

2016. aug. 8. 17:40
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

1% hallottam mar ilyet.

De kezdjuk ott, hogy lehet, h amugysem lettel volna terhes!:)

2016. aug. 8. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Nagyon szépen köszönöm a gyors választ!!!!

Most már akkor kicsit nyugodtabb vagyok..egész nap ezen pattogott az agyam..

2016. aug. 8. 18:30
 3/5 H_Vivien ***** válasza:
Tudni kellene, hogy a ciklusod hányadik napján élvezett Beléd a barátod. Volt-e peteérés stb. Ha nem volt, akkor az esemény utáni nélkül is kevés eséllyel lennél terhes. Mondjuk a tabletta plusz biztosíték.
2016. aug. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát elvileg a termékenység 2. napján történt tehát az ovulációig még utána 4 nap volt hátra...így biztos ami biztos alapon inkább bevettem a tablettát
2016. aug. 9. 04:23
 5/5 H_Vivien ***** válasza:
Azt azért tudni kell, hogy a spermiumok a hüvelybe kerülés után 3, akár 7 napig életképesek, mondjuk ez a szám orvosonként változik, inkább 3-4 napot mondanak. Viszont az is tény, hogy a bekerült spermaszám csak kis százaléka marad életben, azok viszont várnak a petesejtre. Szóval, a tablettával bebiztosítottad Magad, nem gondolnám, hogy terhes lennél. Mi múlt hónapban a termékeny időszakban voltunk együtt, az ovum előtti napon is, mégsem lett sajna baba. A Kisfiamnál viszont a termékeny időszakomban csak 2x volt rá alkalmunk, az ovum előtt 2 nappal, és 2 éves a Kisfiam :) Szóval, ez nagyon soktényezős dolog. De szerintem nincs okod aggódni.
2016. aug. 9. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!