Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mi a pontos neve annak a...

Mi a pontos neve annak a meddőséget okozó problémának, mikor a hölgy váladéka a spermiumok ellen dolgozik, és elpusztítja őket? Van ennek valami észlelhető tünete esetleg? Mivel kezelik?

Figyelt kérdés
2010. ápr. 19. 07:02
 1/6 A kérdező kommentje:

4. ciklusban próbálkozunk, és egyben 4 hónapja tettem le a bogyót... és nem értem mi változott... korábban mindig úgy csak folyt ki belőlem párom katonái, mindig törölgetnem kellett magam, vagy hamarosan el is mentem wc-re... de most ilyen nincs... igaz, úgy is helyezkedek egy ideig, hogy nehezebben tudjanak kifolyni, kicsit fent tartom a csipőm a páromra pakolva a lábaimat, na de utána a wc-n nem kéne a maradéknak kifolyni? erre csak két paca pottyant ki belőlem ma reggel... mostanában soha nem folyik úgy ki mint régen... pedig most már 5 napja nem voltunk együtt... eszembe sem jut az ilyen, ha nem olvastam volna már valahol...

jaj, kérem szépen tanácsot, infot.!

Köszönöm

24L

2010. ápr. 19. 07:05
 2/6 anonim ***** válasza:
Összeférhetetlenségnek hívják!És inszeminációval kezelik!De annak,hogy kifolyik vagy nem folyik semmi köze az összeférhetetlenségnek!A dokik kb.1 év sikertelen próbálkozás után szoktak foglalkozni a meddőséggel!Addig nyugi és próbálkozzatok:)))!Nekem 5 év után jött a baba
2010. ápr. 19. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nálam is megállapították anno az összeférhetetlenséget és mégis jött a baba spontán:-D

Sőt már a 3.is:-)

Ez az eredmény attol az adott pillanattól függ,nem szabad rá adni nekem anno azt mondták meddőségi központban és igazuk is lett!

2010. ápr. 19. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kedves előző!Ne haragudjatok h így belekérdezek de hogyan állapítják meg ezt az összeférhetetlenséget??Egyébként szerintem sincs köze ahhoz annak h mennyi sperma folyik vissza.
2010. ápr. 19. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekem volt összeférhetetlenségi tesztem ,csakhogy voltak olyan hanyagok hogy meg sem nézték előtte párom spermaleletét. Mert hát gondolom hogy azért meg kell lennie bizonyos százaléknak. Na nálunk 3 % volt mivel párom PONT amikor le kellett adnia jól lebetegedett és lázas is volt ami kinyírta rendesen a hadsereget.

Be kellett mennem ciklusom 10.napján Uh-val megnézték a tüszőmet és akkor azt mondta az orvos hogy legyünk együtt este és másnap reggel megnjek be. Reggel kenetet vett le tőlem és mikroszkó alatt nézte hogy van e benne élő hímivarsejt ,de egy sem volt :S és akkor nézte meg párom leletét. Most pedig Hsg után azt mondták fél évet várnunk kell hogy jön e spontán a baba pedig nem volt petevezeték elzáródásom. Párom újabb tesztre pedig 3 hónap múlva mehet csak. Úgyhogy lényegében nem derült még ki ezen a téren semmi.

Persze ennek nincs tünete. És ha mégis fennáll akkor inszeminációt javasolnak , ezzel kikerülve a gyilkos nyákot feljuttatják a méhbe a megtisztított legtökéletesebb hímivarsejteket.

2010. ápr. 19. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

sziasztok

köszönöm az eddigi válaszokat... még szívesen fogadok ismereteket, tapasztalatot...kicsit meg is nyugodtam, kicsit meg még nem...

Gratulálok második! :) És drukk mindenkinek!


megkérdeztem egy netes dokit, ezt írta:

"Kedves Hölgyem!

Az Ön által jelzett probléma nem deríthető ki az elmondottak alapján, de van erre vizsgálat, ezt szakorvos végzi, spermium-penetrációs vizsgálatnak hívják!

Szerintem ne aggódjon, ilyen előfordul bármilyen gyógyszerszedés után általában fél évig!"



Ehhez azt kell tudni, hogy írtam neki, hogy 6évig foggátlót szedtem és most ez a 4. ciklusom nélküle!

Még 2 doki válaszát várom....

2010. ápr. 19. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!