Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Megosztaná velem a tapasztalat...

Megosztaná velem a tapasztalatait olyan hölgy, akinek a párja sokkal idősebb (2-3X), és így szeretnének vagy vagy vállaltak kisbabát?

Figyelt kérdés
a nőgyógyász szerint a férfi kora nem olyan mérvadó a genetikai kockázatoknál,mint a nőé,mert a hímivarsejt folyton újratermelődik,így nem öregszik el.
2010. máj. 3. 14:51
 1/5 anonim ***** válasza:

27 éves nő vagyok, a férjem 16 évvel idősebb nálam és van egy 3 hetes gyönyörű egészséges kisbabánk:))))

Soha nem jutott eszembe hogy a férjem kora befolyásolna valamit is:)

Sok sikert!

2010. máj. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szintén! Én 30 a férjem 46. Van egy fiunk, most tervbe van a másik. Nem hiszem, hogy gondot okozna.
2010. máj. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

27 éves vagyok, a férjem közel 20 évvel idősebb. Most várom az első babánkat.

A védőnőm az első perctől azt mondta, hogy nem okoz problémát az apa kora, mert még akár 70 évesen is tudnak egészséges babát "alkotni".

Voltam magzatvízvizsgálaton (nem az apa kora miatt kellett mennem), és minden tökéletesen rendben van hála az égnek.

Úgyhogy ne aggódj, ugyanolyan egészséges babád születhet, mintha veled egykorú párod lenne.

Lehet, hogy ezzel felháborodást keltek, de halkan jegyzem meg, hogy szerintem jobban jártam, hogy az egészséges életvitelű páromtól várok gyermeket, mintha esetleg egy velem egykorú, de szétalkoholizált vagy szétdrogozott fiataltól (természetesen nem mindegyik ilyen, félreértés ne essék!).

2010. máj. 3. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
köszönöm a válaszokat. az úr,aki a papajelölt ,jóval idősebb az általatok említettnél(60+),és a hölgy is elmúlt 30,mindketten aktívak,egészségesek,családtagjaik bőven 90 év felett teljesítettek minden ágon,még öröklődő betegség sincs. vannak ilyen idős apukák,mint pl. Szeremley Huba,aki szintén hatvan felett kapott egy (tervezett)kislányt a jóval fiatalabb új feleségétől. az én családomban is született kislány 62 éves apától,ő 79 évesen hunyt el,nem sokat tölthettek együtt,de a keresztlányom makkegészséges. és Ernyei Béláék szeretnének kisbabát a fiatal jogász feleségével.ilyen tapasztalatokra volnék kíváncsi,érvekre mellette és ellene.
2010. máj. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

15:38-as vagyok. Nézd csak meg Kóbor Jánost, Komár Lászlót, ha már a híres embereket vesszük. 60 év felett nemzettek egészséges gyermeket.

Németh Kristóf apukája is viszonylag idős volt már, amikor ő született.

Itt tényleg az a hátrány, hogy nem tudhatjuk, látják -e felnőni a gyermeküket. Bár a mai világban, amikor ennyi tragédia és baleset történik, erre egy 20 éves apánál sincs garancia, sajnos.

2010. máj. 3. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!