Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Azt szeretném, ha olyan hölgy...

Azt szeretném, ha olyan hölgy írna, akinek már volt missed ab műtétje. Mit érzett fizikailag 1-2 hónappal a műtét után, mikor álltak helyre a dolgok a szervezetében?

Figyelt kérdés
Nekem feb. 2-án volt a műtét, mert elhalt a baba. Eddig jól voltam, megjött 33 napra a vérzésem, de rá 2 hétre újra elkezdtem vérezgetni és időnként szúró fájdalmat érzek a méhemben. Kontrollra a jövő héten megyek. Nagyon aggódom.
2009. márc. 20. 12:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia nekem is volt missed ab -om.De ilyen tünet nem volt !Keress fel egy orvost ő meg tud nyugtatni azaz ő tudja hogy ez normális e vagy sem!Ne tedd ki magad annak hogy idegeskedsz egy egész hétig!Irány a doki!
2009. márc. 20. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem decemberben halt el 8 hetesen a magzatom, nem volt muvi befejezes. Januarba megjott a mensim 35 napra es ra ket hetre februar 1-en. En meg azt hittem biztosan ovulacios verzes de sajnos nem. Voltam kontrolon ahol semmit sem talaltak, minden tokeletesen rendben. A valasz az volt, hogy veteles vagy abortusz utan van akinel elofordul koztes verzes, felborult a test hormone rendszere, vissza kell allnia. Februar 1-tol 30 napra ra jott meg a mensim tehat nem a januaritol szamitom hanem a februaritol. Most aprilis 1-re nem varom.
2009. márc. 20. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem tavaly májusban volt. A műtét utáni 10 napban vérezgettem, utána teljesen normális menszim volt. 3 hónapot kihagytunk, sőt a műtét utáni 3 hétben még szex sem volt. Nekem nem volt utána semmi bajom, de szerintem mindenképpen menj dokihoz, hogy megnézzék minden ok-e. Műtét után általában mindenki teljesen kitisztul a vérzéssel, de az orvos biztosan megnyugtat, hogy nincs semmi baj! Ne aggódj!
2009. márc. 20. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem 1o hetesen halt el a magzatom. Utána normális időre megjött a menszeszem, az ég világon semmi problémám nem volt a lelkieket leszámítva.
2009. márc. 20. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!