Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rendszertelen mensi mellett...

Rendszertelen mensi mellett sikerult vkinek siman teherbe esni?

Figyelt kérdés
Ciklusaim 30-38 naposak, de van h teljesen kimarad egy egesz honap. Februar ota probalkozunk, de semmi. Mindenfele viszgalaton voltam mar, doki szerint nincs baj, legyunk egyutt mikor jol esik. Fiam 15 honapos, o veletlenul csuszott be, gondoltuk gyorsan jon majd a kisteso is. Kezdek ketsegbe esni...szerintetek?

2016. aug. 10. 20:34
1 2 3
 1/30 anonim ***** válasza:
50%

Nekem 12 éves korom óta 26-45 között van, én nyertem. :P

És simán terhes lettem.

2016. aug. 10. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:
Ez tetszik, aranyos vagy. ☺ Eloszor en is, megszakitasos vedekezes mellett, de most azt se tudom h van e pé.m egyaltalan. Szules elott napra pontos ciklusaim voltak. De akkor van remeny...
2016. aug. 10. 20:38
 3/30 anonim ***** válasza:
Igen. Olyannyira rendszerelen volt, hogy 2-3-4 havonta jött meg. De sikerült ráhibázni, mert az első hónapban amikor próbálkoztunk teherbe estem. ;)
2016. aug. 10. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 A kérdező kommentje:
Jo ilyet olvasni ☺ akkor ranyomom magam a pozitiv gondolatokra es jovo honap lesz a mi honapunk!
2016. aug. 10. 20:43
 5/30 anonim ***** válasza:
Ne csüggedj. Nálunk négy egyből jött, az ötödikre egy évet vártunk mi is.
2016. aug. 10. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:

Egyik barátnőmnek nagyon rendszertelen, ő hőmérőzött, és két baba is az első hónapban összejött(nem ikrek, külön-külön terhességek)

Aznap kell együtt lenni, amikor leesik a hő :)

2016. aug. 10. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 A kérdező kommentje:
Akkor fel ev probalkozas meg nem para? Hormonok, pajzsmirigy rendben, pcom sincs. Csak varat magara a kis budos. 5 gyerekkel biztos nem unatkozol ☺ nalatok mindig tortenik vmi. Mi 2en vagyunk tesok + szomszedban 3 unokateso, az utca vegen szinten 3 unokateso es sokat voltak nalunk a masik oldalro 2 unokateso. Egyutt nottunk fel, mintha testverek lettunk volna. Imadtam a gyerekkoromat.
2016. aug. 10. 20:52
 8/30 A kérdező kommentje:
6os koszi. Mensi 1. napjatol kell merni reggel mielott kikelek az agybol? Es mikor leesik a ho, akkor van pé? Utana ujra vissza all? Es ha terhes maradok ujra emelkedi?
2016. aug. 10. 20:55
 9/30 anonim ***** válasza:

28-44 napos ciklusaim voltak, megszakítással védekeztünk mindig, 1x nem voltunk elég gyorsak, baba lett belőle. Pár nappal eløtte beszéltük, hogy 2016 ban teherbe eshetnék majd. Ehelyett minden napos vagyok most. Legjobban alakult így :)

Nyugi csak el kell találni a napot. Hőmérőzés jónak tűnik, írtad, hogy az első is gyorsan jött. :)

2016. aug. 10. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 A kérdező kommentje:
Az elso pont ugy volt mint nalatok. 2015 tavasszal kezdtuk volna a probalkozast, 2014 juliusaban teherbe estem - buli utan kicsit beitalozva ☺ lehet fogyasztani kellene megint 😀
2016. aug. 10. 21:53
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!