Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés előtt 2 nappal és az...

Csiu89 kérdése:

Peteérés előtt 2 nappal és az ovu napján voltunk együtt párommal. Peteérésig cickafark teát ittam, utána palástfüvet, mert olvastam, hogy azok segíthetnek benne. Lehet esélyem, reménykedhetünk? A ciklusom 21. napján vagyok,18-ra nem várom. :/

Figyelt kérdés

Észrevételeim:

2 hete kb. észrevettem,hogy feltűnően megnőttek a melleim,de különösebb feszülést nem figyeltem meg. Illetve a pocim is kerekedik.Tudom,hogy ez még nem lehet az,csak nem értem az okát.

Alhasi szurkálások vannak, de csak 1-1 pillanatra.

Első baba lenne ezért kérnék tanácsot ha valaki járt már így vagy hasonlóan.


2016. aug. 11. 08:51
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%
2 hét múlva kiderül.
2016. aug. 11. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%

Hidd el, ezeket bemagyarázod. Én eljátszottam ezt 2 hónapon keresztül, majd rájöttem hogy nincsenek ilyen korán tünetek. Amikor teherbe estem, menzesz kimaradás előtt pár napig aludtam du... nem is mertem terhességre gondolni, rögtön arra gondoltam kevés a pajzsmirigy gyógyszer. Aztán pozitív teszt, a tünetek meg 6-7. héten kezdődtek. Még most sem gömbölyű a pocakom, a melleim meg kicsiz kisebbek!!

13 hkm


Azonban jókor voltatok együtt, drukkolok!! :)

2016. aug. 11. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 A kérdező kommentje:

Igen. Lehetséges, hisz nagyon szeretnénk.

Hasszurka is bebeszélés lehet? A mensi miatt még nem fájhatok.

2016. aug. 11. 09:30
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Igen, az is bebeszélés! Tapasztalat...
2016. aug. 11. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 A kérdező kommentje:
Hát kicsit elkeseredtem, de várok rá. Bízom benne, hogy sekeres volt a találkozás. Neked gratulálok! :) jó egészséget Nektek! :)
2016. aug. 11. 09:45
 6/29 anonim ***** válasza:

Köszönjük :) És tudom milyen sz*r, amikor nem sikerül, de úgy kell felfogni, hogy új hónap, addig is készülhetsz jobban az anyaságra :) engem lekötött a babakocsi/babaágy kiválasztása a várakozós időszakban! :)

A kismama

2016. aug. 11. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:

Harmadik terhességemben vagyok éppen.Leghamarabb a kimaradt menszesz után voltak eddig csak tüneteim,de szerintem azoknak a legtöbbjét is csak beképzeltem.

Drukkolok!

2016. aug. 11. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Ma szereztem be méhpempőt is. Az így is úgy is jót tesz. Ha esetleg most nem sikerült a pocak akkor majd legközelebb remélhetőleg! Nem keseredek el, és nem adjuk fel. ;)
2016. aug. 11. 14:47
 9/29 anonim ***** válasza:
Szia! Mi lett végül veled?
2016. aug. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:

Sziasztok! Eddig csendben vártunk, azért nem jelentkeztem.

A teákat abbahagytam mert kissé összezavart (2 napokkal előbb jött meg)

Most ott tartunk, hogy csak pocak vitamint szedek es a peteeresre időzítettünk. 3. napja késik, de még várunk türelmesen. :)

Köszönöm a kérdést! :)

2016. okt. 13. 11:43
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!