Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Peteérés előtt 2 nappal és az...

Csiu89 kérdése:

Peteérés előtt 2 nappal és az ovu napján voltunk együtt párommal. Peteérésig cickafark teát ittam, utána palástfüvet, mert olvastam, hogy azok segíthetnek benne. Lehet esélyem, reménykedhetünk? A ciklusom 21. napján vagyok,18-ra nem várom. :/

Figyelt kérdés

Észrevételeim:

2 hete kb. észrevettem,hogy feltűnően megnőttek a melleim,de különösebb feszülést nem figyeltem meg. Illetve a pocim is kerekedik.Tudom,hogy ez még nem lehet az,csak nem értem az okát.

Alhasi szurkálások vannak, de csak 1-1 pillanatra.

Első baba lenne ezért kérnék tanácsot ha valaki járt már így vagy hasonlóan.


2016. aug. 11. 08:51
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
Köszi :) Képzeld csak nem bírtam kivárni a jövő hetet. Voltam dokinál és még csak 5 hetes vagyok. 8mm-es szabályos petezsákot látott. Két héttel túlszámoltam. Kövileg 3 hét múlva kell mennem. Akkor már szívhang is lesz. Karácsonykor tervezzük elmondani a közeli hozzátartozóinknak. Már most nagyon szeretjük :)
2016. nov. 30. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 A kérdező kommentje:

Jaaajjj!!! Szívből gratulálok! ^.^

A lényeg,hogy sikerült és ott van! *.*

Mi az elején nem is akartuk elhinni, most hogy naprol napra halljuk a kis szívét már érezzük és tudjuk. Habár még nem kéne,de nekem már pocakom is van *.*

csodálatos érzés simogatni,beszélni neki és tudni,hogy nem vagyok egyedül.

Nagyon jó egészséget Nektek! Írj ha van fejlemény! ;) :*

2016. nov. 30. 21:13
 23/29 anonim ***** válasza:
Szia! Mizújs? Szerdàn megyek kövi ultrahangra :)
2016. dec. 19. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 A kérdező kommentje:

Szió! Én 9-én voltam Down-kór szűrésen, integetett anyának, mutatta a kéz és láb ujjait. Minden rendben van vele. ^.^

mi legközelebb januárba megyünk csak.

Veletek minden rendben?! Írkálj majd szerdán, hogy mi volt. :*

2016. dec. 21. 07:13
 25/29 anonim ***** válasza:
Voltam. Màr dobogott a pici szíve :) meghatódtam. Kövileg én is januárban megyek, de akkor már az apukàval. Szeretné már látni. Lefotóztam neki. Szokott hozzá beszélgetni. Imàdom :) A napokban újságoljuk el, h babucit vàrok. Jó, hogy veled is minden rendben. Puszi
2016. dec. 22. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 A kérdező kommentje:

Jajj, de örülök! ^.^

Nagyon vigyázz magatokra, pihenj sokat.

Az apának is nagyon nagy öröm ez, engem is meglepett apa viselkedése mióta tudjuk. :)

Mi holnap töltjük a 15. hetet! Már zenélnek neki,nyugtató dallamokat,mert mostmár elvileg hallja is :)

Kellemes ünnepeket Nektek és boldog babavárást. Puszika

2016. dec. 26. 06:26
 27/29 anonim ***** válasza:
Szia! Mi újság veled azóta? Kisfiú vagy kislány? Én most vagyok 14 hetes. Nekünk is minden rendben van. Láttuk a kis kezét, lábait :) nagyon ficánkolt. Elkezdted már igénybe venni a támogatásokat? Már érzed, ahogy mozog?
2017. jan. 30. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 A kérdező kommentje:

Szia! Örülök,hogy minden rendben veletek! ^.^ vigyázz rá nagyon!

Nekünk kis hercegünk lesz, tegnap tudtuk meg. A 20. hétben vagyunk. Nagyon sokat mozog, én már érzem és van hogy meg is ijedek olyan nagyot rúg :D Apa még nem érzi sajnos, de van még rá ideje. :)

Nekem majd csak a szülés után jár majd támogatás mert mielőtt kiderült a pici előtte lett vége a munkaviszonyomnak.

Örülök hogy írtál! További sok boldogságot Nektek! :*

2017. febr. 1. 08:48
 29/29 anonim ***** válasza:
Szia Hogy vagytok?:)
2017. márc. 10. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!