Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » S. O. S. nem lennék terhes?...

S. O. S. nem lennék terhes? Hülyeség volt ien hamar tesztelni?

Figyelt kérdés
csináltam tegnap egy tesztet (x-epil) azaz vasárnap és negatív lett de csak csütörtökre nem várom! tudom hülyeség volt ien korán tesztelni de már nem birtam ki hisz van itthon pár darab! és most elkeseredtem! korai volt még tesztelni? egyébként tünetem annyi van hogy a mellem már vagy 6 napja iszonyuan meg van duzzadva és fáj és a derekam is fáj kicsit és 3 napja szurkált nagyon a hasam ott alul de vagy 1 órán keresztül! de a negatív teszt után már nem reménykedek! Volt valakinek igy hogy negatív teszt utánn jött egy váratlan pozi ?
2010. ápr. 19. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
szia nekem 28 napos ciklusnál a 26. napon neg lett a tesztem, pedig fájt a mellem és aludtam mindig, ami fura volt. aztán a 29. napon délután lett egy halvány tesztem:)
2010. ápr. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
81%

Akkor -5 nappal a nemvárt ELŐTT teszteltél.

Kb. 5000-szer írtuk le: biztos eredményt 3-4 nappal nemvárt UTÁN lehet kapni. Addig ez a teszt csak pénzkidobás volt...

Ha sok pénzed van, tesztelj minden nap (esetleg kétszer). Ha nincs sok, akkor tesztelj egy hét múlva.

2010. ápr. 19. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
köszi 1. az furcsak hogy tegnap is átaludtam a délutánt :) meg pénteken is délután 2től fél 7ig aludtam :) a második választ is köszönöm tudom hogy hamar volt de van itthon vagy 5 doboz x-epil teszt és mindbe 2db van egyet ellőttem hátha :)
2010. ápr. 19. 15:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát, sztem a túl sok tesztelgetés sem tesz jót, mert ha minden nap csak tesztelt, és -, akkor egy újabb kudarc, és ha esetleg ott a babókezdemény, de még nem mutatja ki, akkor akár el is mehet a túl sok idegeskedés miatt!Remélem érthetően írtam le!Ne keseredj el, várj, és addig próbáld meg magadat elfoglalni valamivel, szervezz most a napokra több programot, hogy ne kelljen a témával foglalkozni, és egyél egészségesen, pihenj sokat!
2010. ápr. 20. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
köszönöm :)
2010. ápr. 20. 15:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!