Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetnek terhességre utaló jelek?

Lehetnek terhességre utaló jelek?

Figyelt kérdés
Szokott módon július végén megjött és augusztus elejére el is múlt azután nem történt közösülés csak petting.2 napja viszont rosszul lettem hányingerem volt és 38° körüli lázam hascsikarással és lazább széklettel és furcsa gömbölyűséget is tapasztalok a hasamnál. Amíg nem vonták fel rá a figyelmem nem gyanakokdtam terhességre,lehetséges lenne?

2016. aug. 15. 19:05
 1/4 anonim ***** válasza:
75%

38° körüli lázam hascsikarással és lazább széklettel

valamilyen fertőzést kaptál


a hasad pedig 3 hó előtt nem gömbölyödik semmit


ez nem terhesség

2016. aug. 15. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Valószínűleg valami vírus. A hasad meg 16 hetes terhesség előtt nem nől.
2016. aug. 15. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Csak az bizonytalanít el hogy a hányingerem újra előjött ma is az ételeket kívánom de nem tudok sokat enni telítettség érzetem van egyből és hascsikarás azonban nem sokat produkálok a wcn,de hígabb állagút és azóta lázam sem volt.
2016. aug. 15. 19:59
 4/4 anonim ***** válasza:

Valami betegséget kaptál el. Ezt ha másból nem, a lázból tudnod kéne, ugyanis azt nem okoz egy terhesség. És ha már betegség, akkor a hascsikarást meg a széklet változását is simán a számlájára lehet írni.

A has meg nem kezd el ilyen hamar gömbölyödni. Úgyhogy tuti nem terhes vagy.

2016. aug. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!