Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert latok annyi facebook...

Miert latok annyi facebook posztot arrol, hogy nincs penz a gyerekekre? Akkor mire vallalta? Ti mit gondoltok errol?

Figyelt kérdés
Igen, jon a szokasos pocskondiazas, de igen, en most erre vagyok kivancsi!
2016. aug. 17. 02:02
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:

18-as nagyon jo a valaszod!

Ismerem milyen az egyszeru elet, de inkabb csak amitol 2-es tart, azt - ahogy a szuleim alol 'kicsuszott' a talaj es nem volt annyi penzunk, persze az alap dolgok megvoltak.


Volt mar, aki emlekeztetett ra, hogy nem lattam meg mindent es teljesen mas szemszogbol latjak a melynyomorban elok az eletet.

Koszonon, hogy megint eszembejuttatad ezt, es azt amit akkor az az ember mondott nekem a vedekezessel kapcsolatban.

2016. aug. 17. 14:48
 22/25 A kérdező kommentje:

4-es 16-os az osszes ismerosomet tiltottam, akik allandoan megkinzott kutyak fotoit, meg egyeb sokszor kamu undorito remhireket osztottak meg.


Mibol feltetelezitek, hogy ezeket az ismeroseim osztottak meg (volt par ilyen, de inkabb kutyaval) vagy, hogy egyenesen, ezek az emberek az en ismeroseim? (szerintem eleg nyilvanvalo, hogy nem vagyok kibekulve az ilyen ertekrenddel, ergo nem baratkoznek ilyen emberekke)


Vannak a facebookon CSOPORTOK! es azokbol is kikerul a hirfolyamodba, vagy ha belepsz esetleg egy kis infot megnezni, ott van neha 1-1 ilyen 4 gyerekunk van, furdo nelkuli viskoban, es most varjuk nagy szeretettel az 5.-et, agyja' man penzt, mert mi nem tudunk dolgozni, de ha lenne munka akkor se mennek el xaros 80.000-ert malnat szedni.


🔴 Erdkes a tv meg a neten miert nincs soha olyan, hogy munkat kapott az anyuka/ apuka? Miert mindig csak az van, hogy zsak jatek, ruha, butor megy, na meg lovetta? Amiert mas akar egy evet dolgozik! 🔴

2016. aug. 17. 16:50
 23/25 anonim ***** válasza:
73%
2016. aug. 17. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/25 anonim ***** válasza:

Nem ertem miert kellett attol lepontozni! A tobbi kommentet nem olvastam igy csak a kerdesedre reagaltam. Azt irtad,hogy

"Miert latok annyi fb posztot arrol,h nincs penz a gyerekekre?akkor mire vallalta?"

Noss en ezt azt hittem arra erted amikor emberek offolnak masokat,hogy semmi jovokep,de gyereket vallal. Mivel nalam ez volt a szitu,azt hittem erre erted. En kerek elnezest!


A masik,ebben az orszagban surun megeshet,hogy valaki jo korulmenyek koze vallalja a gyereket,de egyik pillanatrol a masikra minden megvaltozik! Elvesziti a munkajat egy betegseg miatt,vagy mert nem nyal be a fonoknek!

En egyszer azert vesztettem el a munkam,mert leteszamleepites volt,a regi dolgozokat nem akartak elkuldeni,a masik uj pedig aki szobajohetett volna meleg volt es megkulonboztetes miatt ot nem kuldhettek,igy nekem kellett menni! Aztan kiderult,hogy a fonok rokonanak kellett a hely,ezert tettek ki!

Egyik naprol a masikra! Bementem dolgozni,reggel kitakaritottam az uzletet aztan lementem boltba (a kisfonokkel aki kirugott). Megvarta,hogy a napi kajamat is megvegyem es mikor mar oltoztem at,hogy nyitas van kozolte velem,hogy menjek haza,mert mostantol nincs szukseg a munkamra! Az uzletvezeto mondta,hogy olyan ajanlast ir amit csak el tudok kepzelni,mert semmi gond nem volt a munkammal es jo volt velem dolgozni,de errol sajnos nem o tehet es nem is en...

Ilyen vilagot elunk! Pillanatok alatt veszithetik el emberek az allasukat onhiban kivul! Akkor viszont nem a szulo felelos azert,hogy nincs penz!

Aki alapbol a semmire vallal gyereket,az pedig felelotlen! Ennyi!!

2016. aug. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:

24. kaptal most egy zold kezet.

Olvasd el a lenti reszt is, mert akkor nem tudod mirol kerdeznek. 😊🙏


Ilyen rokonnak kell a hely sztorit en is ismerek, anyukammal tortent meg.

Igen, vannak ilyenek, de ez akkor se a viskoban lakunk szintre fog lehuzni, max. gyorsan kell uj allast keresni, vagy ha idoben nem sikerul akkor eladosodik az ember, de ketlem, hogy oriasit zuhanna, ha van egy kis tartasa tovabb tud lepni.


🔴 A hvg-s cikk nagyon jo! Aki teheti olvassa el! 🔴

2016. aug. 17. 22:45
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!