Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Menstruáció után kb egy...

Menstruáció után kb egy héttel kevés barnás folyás, ami csak pár percig tartott, lehet beágyazódás? Ha igen, mennyi idő elteltével érdemes tesztet csinálni?

Figyelt kérdés

2016. aug. 17. 07:45
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Menstruáció után 2héttel van a petérés, amikor megtermékenyülhet a pete, utána kb. 1 hét múlva lehet beágyazódás. Szóval gyakorlatilag kizárt, hogy ez beágyazódásos vérzés lett volna. Tesztet leghamarabb akkor érdemes csinálni, ha már 3-4 napot késik a következő mensi.
2016. aug. 17. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
A 2 hetet a mensi első napjától gondoltam.
2016. aug. 17. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez inkább a peteérés miatt volt. Ha sikerült jókor együtt lenni, kb. két hét múlva tesztelj. Nagyjából akkor, mikor meg kell jönnie.
2016. aug. 17. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Menstruáció után egy héttel még nem lehet beágyazódás. Az ilyen közti-vérzés inkább felborult hormon-háztartásra utal. Nekem akkor volt ilyen.
2016. aug. 17. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Voltunk együtt a barnázás előtt 2x, meg után is egy alkalommal.
2016. aug. 17. 08:37
 6/7 anonim ***** válasza:
Tök mindegy hogy voltatok együtt, ez akkor sem lehetett beágyazódástól!
2016. aug. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem olvass utána a megtermékenyülés, teherbeesés folyamatának! Úgy látom van mit tanulni...
2016. aug. 17. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!