Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Miert akarok 16 evesen teherbe...

Miert akarok 16 evesen teherbe esni? A horomonok? Mas is erez igy ennyi idosen?

Figyelt kérdés
2016. aug. 17. 10:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
16 évesen inkább arra törekedtem, hogy teherbe ne essek.
2016. aug. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
83%

Mert nem tudod, mivel jár anyának lenni.

Csak az édes babaillat jár a fejedben.

Ha kicsit is végiggondolod racionálisan, mivel jár szülőnek lenni, egyből nem fogod annyira akarni még.

2016. aug. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
#2-es jól mondja, mert nem tudod, mivel jár. :)) Tanulj, bulizz még pár évig inkább.
2016. aug. 17. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért mert unatkozol és jó dolgodban már nem tudod mit találj ki.

Ne aggódj, mindjárt vége a nyári szünetnek, tanulj inkább!

2016. aug. 17. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Kicsit sem unatkozok:)
2016. aug. 17. 11:03
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Mert gőzöd sincs, hogy miről szól a gyereknevelés. Egy kisbaba nem csak egy sarokba letett habos-babos-illatos-csendes csomag.
2016. aug. 17. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
86%
Ahogy írták a többiek mert nem tudod mivel jár. Beszélj erről anyukáddal hátha észhez térit egy két pofonnal. Vagy egy normális beszélgetéssel.
2016. aug. 17. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 évesen rettegtem attől hogy terhes leszek. Azt sem tudtam hogy mivel védekezzek, fogamzásgátlót szedtem és mellete még óvszert is használtunk néha. Akkor volt az első komolyabb kapcsolatom ami azóta is tart és már ő a férjem. Most 22 éves vagyok, ő 25. Elvégeztem a sulit, dolgozni jártunk mind ketten és mostanra sikerüt venni egy kis lakást és kocsit. Most várjuk az elsó babánkat.


Ha akkor teherbe essem nem is tudom hogy alakult volna az életünk, de biztos nem ilyen jól mint ahogy most. Gondolj bele, munka és pénz nelkul mégis hogy lehet felnevelni egy babát? Vagy te anyudék nyakára szeretnél szülni egyett? Inkább ahogy elóttem is írták, tanulj, végezd el a sulit, ha nem akarsz tovább tanulni keress majd valami munkát, és ha majd meglesznek a körúlményeid, meg lesz egy párod aki szeret, szülhetsz gyereket. Csak szépen sorjában, eljön majd a te idód is. Lehet nem is fogg kelleni várj csak pár évet. És most nyugi,és élvezd a szabadságot :)

2016. aug. 17. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
93%

Nem,más inkább tanul,és pasizik/csajozik!

Hidd el,nem túl vonzó egy terhes 16 éves a fiúk szemében,hiába gondolod felnőttesnek! :-)

2016. aug. 17. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem a hormonok, hanem az agyadban lévő űr.
2016. aug. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!