Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Normális, hogy két halvány,...

Normális, hogy két halvány, de azért látható teszt után is aggódom, és újabb tesztet akarok csinálni?

Figyelt kérdés
Pénteken tudok csak orvoshoz menni, az olyan sok idő még! 2-3 napos késésnél volt jól láthatóan de halványan pozitív kétféle teszt is, mégis csinálnék még egyet, hogy erősödött-e vajon (3 napja voltak a tesztek).
2016. máj. 17. 09:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Hát csinálj! Nem ártasz vele senkinek és még magadat is megnyugtatod.
2016. máj. 17. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
Hát csinálj. Nem egy nagy összeg, nyugodtan meglehetősen, legalább megnyugtat.
2016. máj. 17. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Első babára sokat vártunk. Alig hittem el. 18 napig minden reggel teszteltem. One step, olcsó.
2016. máj. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Normális, nyugi.
2016. máj. 17. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
28%

Szerintem meg beteg. Nem leszel "terhesebb", ha minden nap tesztelsz, és nem leszel "kevésbé terhes" attól, ha nem tesztelsz.


Ráadásul a tesztek nem egyformák, aztán ha holnap halványabb lesz a csíkod, mit a mai, akkor meg majd azon fogsz pánikolni feleslegesen.

És ott a másik fele, ha bármi történne, akkor is pozit tesztelsz napokig, mert a HCG nem ürül olyan gyorsan ki, ha már elkezdett termelődni.


Szóval szerintem ennek semmilyen szempontból semmi

értelme, de Te tudod...


Lazulj le, mert különben végig fogod idegeskedni a 9 hónapot, ami a babádnak és Neked is a legkevésbé sem jó.

Boldog babavárást!

2016. máj. 17. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
én az első pozitív teszt után még vagy 10et csináltam, 1-2 naponta, azt néztem hogy erősödik-e a csík amíg nem jutottam el dokihoz. normális, nyugi, ha megnyugtat, csináld.
2016. máj. 17. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
53%
Teljesen felesleges. Nekem még màsodikat sem jutott eszembe csinàlni, pedig a 2. terhességnél halvány volt a csík
2016. máj. 17. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!