Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akinek fáj a cicije és babás,...

Akinek fáj a cicije és babás, mikor érzi legelőször a mellfájdalmat vagy érzékenységet mielőtt nem jön meg neki?

Figyelt kérdés
2008. szept. 30. 18:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindig fájt a mellem mensi előtt. De amikor sikerült teherbe esnem akkor erősebben fájt kb egy héttel a mensi előtt.
2008. szept. 30. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is mindig fájt a mellem mensi elött.De a terhességnél az elején már annyira fájt mint közvetlen a megjövet elött.Aug 9 én volt az utsom.23 naposak a ciklusaim.20-án már iszonyatosan fájtak...
2008. szept. 30. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Nekem még 5 nap a nem vártig, és 1-2 napja érzem hogy picit érzékenyebbek. főleg ha a párom megölel, vagy ha megfogom őket. Mintha nőttek volna egy picikét. Menzi előtt soha nem szoktak fájni...
2008. szept. 30. 19:36
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem biztatásnak irom,de a növekedés nálam is szembetünő volt.A párom meg is jegyezte.Ő már akkor biztos volt benne hogy sikerült!
2008. szept. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
nekem sosem fáj mensi előtt,de 1héttel előtte majd leszakadt,a párom is azt mondta hogy nagyon eres!!nem volt baba:-(((((
2008. szept. 30. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem mensi előtt sosem fájt a mellem, de 2 hete iszonyatosan égett, meleg volt és duzzadt. Nem mertem hozzáérni mert annyira fájt. hát nem is jött meg a havim, helyette 2 pozitív teszttel gazdagodtam :) Szóval nekem kb 1,5 héttel azelőtt kezdett fájni hogy nem jött meg. Sok sikert neked! :)
2008. szept. 30. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem a terhesség "első jele" az volt, hogy a párom megjegyezte, hogy "húh, de megnőttek a melleid". Egyébként akkor még nem fájt, csak érzékenyebb volt. Ez a várható menses napja előtt kb 4-5 nappal volt.
2008. okt. 1. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Nekem pont fordítva volt. Mensi előtt kb. egy héttel mindig fájt, de amikor sikerült a baba, akkor meg nem, vagy csak nagyon enyhén. Aztán az 5-6. héttől kezdett inkább fájdogálni és keményedni. És a nem várt előtt már egy héttel pecsételtem, aztán 2 nappal előtte elkezdett megjönni, viszont amikor baba lett, nem volt semmi, csak fehér folyás.

Sok sikert.

2008. okt. 1. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem szokott fájni. Most sem fájt, semmit nem éreztem. Csak a mindjárt megjön érzés volt, de az is szokott lenni. Folyásom sem volt semmiben más, tényleg minden a "szokásos". De nem jött meg, teszt is pozitív lett! Szorítok Neked is!
2008. okt. 1. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!