Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Pregimax plusz terhességi...

Pregimax plusz terhességi tesztről mi a vélemény? Ilyet tudtam csak venni! Inkább várjak a mensi kimaradásáig? Még 4 nap!

Figyelt kérdés
2008. szept. 30. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
71%
Tök mindegy milyen teszted van, várd meg a mensi elmaradását, akkor kapsz biztosabb eredményt, addig csak (téves) negatívot.
2008. szept. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim válasza:
100%
Szia.Egyik terhességi teszt sem 100%os.Még ha gyógyszertárban vetted akkor sem.bár a 99.99%-ra már lehet adni szerintem.A legbiztosabb ha felkeresed a nőgyógyászodat.Vannak nők akik a terhesség alatt is menstuálnak úgyhogy arra sem lehet alapozni,akkor inkább a teszt,de ha tuti kell akkor irány a nőgyógyász.Sok sikert.
2008. szept. 30. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nekem még 5 nap a nem vártig. Ma teszteltem vele, mert nem bírtam ki, és olyan mintha lenne ott egy 2.csík. De azért jövőhéten újra tesztelek ha nem jön meg. Ha megcsinálod légyszi írd meg mindenképp mert érdekel hogy Neked mit "mutat"!

Remélem hogy 2csíkos leszel!!!!! Drukkolok!

Egy babára váró

2008. szept. 30. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Én is azt vettem, és a menzi kimaradása után 5 nappal pozitív eredményt mutatott.Nem hiszem, hogy rosszabb lenne, mint a többi.
2008. szept. 30. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Utolsó előtti válaszolónak írnám, hogy én is ma reggel teszteltem, de neg. lett. Azért nem keseredek el, mert szerintem ez még túl korai volt. Majd hétfőn megpróbálom újra, hacsak addig nem jön meg :(

De nagyon remélem , hogy nem. Neked is akkor szorítok, majd írd meg, hogy mi van veled!

2008. okt. 1. 09:22
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Utolsó előtti vagyok! Még nem jött meg szerencsére. Te teszteltél újra? Ugye nem jött meg? Mi a helyzet? Írj!
2008. okt. 4. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Szia! Még nem teszteltem, de még nekem sem jött meg. Szóval még mindekttőnknél van remény. Jövő héten fogok mindenképpen tesztelni, még nem tudom, hogy mikor, mert egyfolytában úgy érzem, hogy meg fog jönni.De még mindig csak a fehér krémes folyásom van, pedig azt mondják, ha megjön , akkor vizessé válik. Majd írj!
2008. okt. 5. 13:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!