Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Rossmanos facelle kazettás...

Rossmanos facelle kazettás terhességi teszt mennyire megbízható?

Figyelt kérdés

Tegnap vásároltam két fajta tesztet, az egyik a facelle, a másik valami noname, mindkettőt a rossmannban.

A facelle kétszer is pozitívat mutatott időn belül, bár nagyon halványat, a noname teszt pedig semmit.

A facelle teszten azonban a csíkok erősebbek lettek 1 órával később. Ez normális?

Olvastam hideget, meleget a facelle-ról, így nem tudom mennyire megbízható.



2016. aug. 18. 08:33
1 2 3
 1/21 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a kép a tesztről.

2016. aug. 18. 08:36
 2/21 anonim ***** válasza:
Facelle abszolút megbízható és érzékenyebb is a legtöbb tesztnél. Gratulálok, ez pozi! :)
2016. aug. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:

Mindjuk nem facelle de nekem pl idon tul jott ki a pozitiv es tenyleg az volt.

Szaradassal erosodik a csik egyebkent.

Gratulalok!

2016. aug. 18. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
Valószínű, hogy a facelle teszt érzékenyebb mint a másik amit vettél. Ez azért elég egyértelmű pozitív.
2016. aug. 18. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. :)

Most vettem még 3 különbözőt, várok pár napot (hétfőig tervezem) és azokat is kipróbálom.

Félek még beleélni magamat. :)

2016. aug. 18. 08:48
 6/21 anonim ***** válasza:
Nekem is kb. ilyen volt a Facelle a 15. Dpo-n, hét hónapos lesz a kisfiam. :) Gratulálok! Igen, a csíkok erősödnek, ahogy szárad a teszt.
2016. aug. 18. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 A kérdező kommentje:
Én még kezdő vagyok. Mi az a DPO? :D
2016. aug. 18. 10:14
 8/21 anonim ***** válasza:
En is ma teszteltem ugyan ezzel a fajta teszttel!Illetve tegnap delutani pisibol ugyan ugy facelle csak martogatos.A tegnap delutani is es a ma reggeli is pozitiv lett.Sot ugy lattam ,hogy a ma reggeli erosebb mint a tegnapi! :)
2016. aug. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
A dpo a tüszőrepedés után eltelt napok száma. Akkor tudod, hogy hanyadikon vagy, ha vezetsz hőgörbét. De náld már nincs jelentősége, mert van pozi teszted.
2016. aug. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Gratulálok! :)


Köszönöm szépen a választ. Igazából még nem nagyon foglalkoztam ilyenekkel, mert valahogy a gyermekvállalás gondolata se volt meg nálam, de a férjem nagyon szeretett volna és hát már nem vagyunk fiatalok, így pár hónapja azt mondtam, hogy jó akkor próbálkozzunk.

Remélem ez nem csak egy kósza pozitív teszt és így én is ráhangolódhatok a baba várásra. :D

2016. aug. 18. 11:30
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!