Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek csak bekepzelem...

Szerintetek csak bekepzelem vagy tenyleg van esély hogy úton van a kisteso?

Figyelt kérdés

Ebben a hónapban csak egyszer voltunk egyutt a párommal, egy jol sikerult buli után, de(ahogy en emlekszem) el sem élvezett. Amugy megszakítással "vedekezunk", 10 éve, es a kisfiunk akkor jött amikor szerettük volna, nem besikerult.

Holnap kene megjonnie ciklus.hu szerint, viszont kedd délutántól tegnap délutánig folyamatosan gorcsoltem ugy mint mielott meg szokott jönni, viszont meg semmi.

Hozzáteszem miota szülés óta ujra menstrualok meg egyszer sem fajt a hasam pláne nem igy. Az gondolkodtatott el hogy a párom mondta tegnap h nem biztos hogy nem élvezett el :-O

A leghosszabb ciklusom 35napos a legrövidebb 25 napos volt, ma a 28.napon vagyok. Szerintetek teszteljek vagy sem?


2016. aug. 18. 10:22
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
75%

Egy teszt ellövésse nem hinném, hogy gond lenne, de lehet, hogy Nálad terhesség esetén is még negatív lenne.

Hány napja volt az aktus?

Mert ha legalább két hete, akkor holnap reggel tesztelhetsz reggeli első vizeletből, aztán 2-3 naponta ismételd, hacsak meg nem jön ugye...

2016. aug. 18. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
52%

Esély van rá és egy 300 Ft-os teszt nem nagy veszteség.

Mondjuk számomra furcsa, hogy a ciklus.hu mondja meg, mikorra várod, vagy éppen az, hogy fogalmad sincs, elélvezett-e benned a kedves párod.

2016. aug. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Tudom hogy fura, de sajnos ez most igy sikerult. Az az igazság hogy kicsit elengedtuk magunkat es (tul) sokat ittunk, azert nem emlékszünk :-/ tudom felelőtlenül hangzik de amugy nem szoktunk ilyet csinálni. Sőt en inni sem szoktam, akkor viszont ünnepeltük ugyh megengedtem magamnak es elszaladt a ló :-/ Konkrétan amugy meg sosem "jártunk igy" .

Amugy kb ket hete volt pont.

Igazából nem is a teszt ara ami miatt a kérdést ki irtam, vagy hogy akkor most teszteljük e vagy sem csak az hogy most "en vagyok a hülye" hogy terhes vagyok es nem erzem vagy tenyleg lehet hogy ha valóban az vagyok akkor ennyire különbözzon az első terhessegtol? Mert annál pl mar 3 nappal az esedékes menni elott ereztem hogy "másképp" gorcsoltem mint szoktam, amit most nem érzek, meg sok egyéb apró jel volt amiből akkor tudtam hogy sikerult. Most meg csak ez a gondolat van bennem meg az a fájdalom hogy az mi volt??

A reggeli első pisibol tettem el, lehet hazafele munkából beugrok egy 10-es tesztert.

Amugy első terhessegemet 12dpo-n szepen kimutatta.

Amugy ha jon akkor nem bánjuk, mindenünk megvan, örülnénk neki stb...

2016. aug. 18. 10:46
 4/20 A kérdező kommentje:
Bocs a hibákért, javít a telo :-/
2016. aug. 18. 10:47
 5/20 anonim ***** válasza:
24%
A teszt eredménye hamarabb meglenne, mint ez a sok fecsegés arról, amit csak a teszt tudna megmondani.
2016. aug. 18. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:
Tudom de mivel meg dolgozom igy nehéz tesztelni, es addigis jo kiírni magamból mig haza nem erek es meg nem csinálom.
2016. aug. 18. 11:04
 7/20 anonim ***** válasza:

én drukkolok nagyon hogy úgy legyen ahogy szeretnéd :)


egyébként szerintem lehetséges. így születnek a szerelem-babák :)

2016. aug. 18. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
Hány nap telt el az eset óta? Ha megvan már minimum 14 napja, akkor érdemes lenne tesztelni. Majd megírod az eredményt?
2016. aug. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
Ja közben láttam megírtad, hogy 2 hete volt. Hát akkor lehettél simán a termékeny időszakodban, ha holnap kell megjönnie.... Úgyhogy simán lehet, hogy baba. Írd majd meg az eredményt légyszi. :) Amúgy örülnétek neki?
2016. aug. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

Csinaltam egy 25-os tesztet, negativ lett.

Hat nem nagyon bízom az eredményben, ha nem jon meg holnap akkor szombat reggel ujra tesztelni fogok, szerzek be 10-es tesztet.

Amugy igaz nem terveztük de örülnénk neki :-)

2016. aug. 18. 16:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!