Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mennyi az esély a terhességre?

Mennyi az esély a terhességre?

Figyelt kérdés

A párom mikor elélvezett bennem és húzta kifele lecsúszott az óvszer. Teljesen. A vége már kint volt mikor lecsúszott mondjuk,de olyan lettem alul. Rögtön körbetöröltem magamat és és aztán elmentem fürdeni. Mondjuk zuhanyrózsa nem volt, így nem tudtam alulról teljesen mélyről kimosni, de tusfürdővel alaposan negmosakodt és amennyire tustm kimost magamat. Szerintetek?


1- jén jött meg, szóval várnom kell még egy darabig.

20l



2016. aug. 18. 21:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Továbbá lehet hülyeség ,de mivel elkaptam valamit még múlt héten és szedek hüvelytablettát, ami alaposan kimos reggelre alulról, abban reménykedek, hogy az megölné az esetleges bentmaradt spermiumokat ha maradtak. Szerintetek?
2016. aug. 18. 21:55
 2/5 anonim ***** válasza:
50% az esély a terhességre.
2016. aug. 18. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha a hüvelybemenetednél volt csak a sperma, akkor nincs sok esélye.
2016. aug. 18. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az, hogy utána kimosod kb semmit nem ér.
2016. aug. 18. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Utolsó: miért nem?
2016. aug. 19. 00:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!