Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Akkor most lehetek terhes?

Akkor most lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A sztori nagyából az hogy májusban abba hagytam a fogamzásgátló szedését.

Most augusztus elején volt meg. Mivel nem pontosak a cikusaim ezért csak kb tudom hogy 15.e körül volt peteérésem és 30.a körül nem várom. De ma olyan pecsételő vérzésem volt.. De piros.. Nem barnás...

Több embernél olvastam hogy nekik ez a beágyazódás jele volt.. Szerintetek ?? Nálam is lehet az?? Bizakodhatunk a férjemmel??



2016. aug. 19. 22:17
 1/3 anonim ***** válasza:
Lehet beagyazodas, de lehet peteeres is!
2016. aug. 19. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Van akinek ovulációs vérzése is van.. De a legtöbb ember észre sem veszi a beágyazódást.. Ne görcsöljetek rá ennyire. Ha késik csinálj tesztet. Előbb felesleges tesztelni.
2016. aug. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék rá stresszelni, csak azért tettem fel a kérdést mert ilyen még nem jelentkezet nálam.

És ha véletlen ovulációs vérzés akkor van esélyünk ha tegnap voltunk együtt ma nem??

És esetleg holnap leszünk.?

2016. aug. 19. 23:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!