Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ennyitől lehetek terhes?

Zombienyul kérdése:

Ennyitől lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Kérlek szépen komolyan válaszoljatok és mellőzzétek a gonoszkodást.


Fogamzásgátlót szedek vagy másfél éve. Volina-t. Aug 10-11-én együtt voltam a párommal, előtte egy nappal viszont fogamzásgátló bevétele után kb 1-2 órával ment a hasam. Gumi nélkül voltunk együtt de nem csináljuk végig, orgazmus előtt kihúzza mivel nagyon parázok a terhességtől, tehát nem ment el bennem.


Előfordult viszont, hogy csak úgy megszédültem, az alhasam nyillalgat napokóta (ami akár felfázás is lehet), de sikerült beparáznom, ugyanis rákerestem a terhesség jeleire és mindjárt mindent magamra fogtam.


Logikusan belegondolva mivel másfél éve szedem mindennap és nem megy el bennem én nem látom esélyét, de örülnék egy kívülálló véleménynek.


Szerintetek?

21/L


2016. aug. 19. 17:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Nem hinném
2016. aug. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sem, nem jelent semmi hogy ment a hasad, foleg ha rá két órára, biztos már rég felszivódot a győgyszer, és nem is ment el beléd. Sőt, ha megnyugszol lehet elmúlik majd minden beképzelt tüneted.
2016. aug. 19. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen! Bízom benne, hogy azért ennyit védenie kellene..


Szerdán várható az ünnepnapom, max utána a biztonság kedvéért csinálok egy tesztet.

2016. aug. 19. 17:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Tuti nem leszel terhes. Na meg ennyi idő után még nem is lenne tünet.
2016. aug. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Van egy jó meg egy rossz hírem...

Jó hír,

van 100%-os fogamzásgátló módszer!

Rossz hír,

egyetlen tabletta se az, hacsaknem a combod közé szorítva tartod folyamatosan....

De tényleg, még a gumi se 100%, csak ha nem közösülsz...

Lehet jobb lenne megvárni, amíg belefér egy gyerek az életetekbe, és azzal, akivel vállalnád...

2016. aug. 30. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!