Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Óvszerrel védekeztünk, bennem...

Óvszerrel védekeztünk, bennem nem ment el. Lehetséges, hogy mégis?

Figyelt kérdés
17 éves lány vqgyok.Első alkalom volt számomra a szex, így simán lehet, hogy csak magamat paráztattam be. A menstruációm utáni 7.napon voltunk együtt. Tényleg nem ment el bennem, mert előtte már kielégítettem, aztán pedig óvszert húzott és úgy hatolt belém. A tudat alattim tudja, hogy nem valószínű, hogy megtörtént, de mégis bennem van a félelemérzet. Lehetséges? Még nem jött meg, de még nem is kellett volna csak egy hét múlva mostantól. Picit fájt a mellbimbóm az egyik nap, illetve folyton éhes vagyok, ami esetleg még tünet lehet. Előre is köszönöm a válaszokat!

2016. aug. 21. 15:54
 1/5 anonim ***** válasza:
77%

Bolhából csinálsz elefántot szerintem. Egyrészt nem késett a menstruációd sem, ráadásul ha nem szakadt ki az óvszer, akkor szinte kizárt, hogy terhes legyél.


"A tudat alattim tudja, hogy nem valószínű, hogy megtörtént, de mégis bennem van a félelemérzet."


A hipochonderek nagy része ismeri ezt a dolgot. Ne ess ebbe a hibába! :)

2016. aug. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha nem került az óvszer külső felületére sperma, semmi esély.


De egy jó tanács: a ciklus napjait a menstruáció első napjától számítjuk, nem az utolsótól. Ha azt akarod, hogy másnak is információértékű legyen, ne csak neked, ne azt mondd, hogy "a menstruációm utáni 7. napon"!

2016. aug. 21. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a meggyőzést (kicsit máris megnyugodtam) és a tanácsot is! :)
2016. aug. 21. 16:23
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha nem kerül sperma a hüvelyedbe, akkor nem leszel terhes.

Ellenőrizzétek az óvszer csomagolásának sértetlenségét előtte, utána/közben pedig hogy nem szakadt-e ki. Bár ez elég ritka eset szerintem, de itt gyakorin sokszor olvasok ilyet...

A menstruáció pedig sokszor késik első szex után, mivel a lányok nagy része fél az esetleges terhességtől és a stressz bizonyítottan kihatással lehet erre. Ez persze még tovább növeli a pánikot.

Ha mindig felelősségteljesen védekeztek, akkor nem lesz baj.

Ha mégis valami baj történne akkor pedig esemény utáni tabletta is létezik, persze ez csak vész esetén alkalmazható, hiszen egyáltalán nem egészséges.

2016. aug. 21. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Oh rendben, szóval az is természetes, ha késni fog. Észben tartom és köszönöm!
2016. aug. 21. 16:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!