Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Mikor csináljak tesztet?

Mikor csináljak tesztet?

Figyelt kérdés
Agusztus 15.-én volt peteérésem 26napos ciklusom van, tudom hogy meg kell várni a nemvárt napot de olyan nehéz előző terhességnél kimutatta menstruáció előtt 5nappal de megszakadt a terhesség :( 9.hétben, úgy érzem meg fog jönni, fáj a derekam és görcsöl a hasam is
2016. aug. 24. 13:22
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
9.dpo-n szerintem korai,de én nem szoktam megkérdezni senkitől hogy mikor csinálok tesztet,csinálom amikor jónak látom.Annyi,hogy múltkor jónak láttam 5 nappal előtte,pozitiv is lett,erre rendes időben megjött.Ez nekem tanulópénznek jó volt.Sok sikert!
2016. aug. 24. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Így már én is jártam, ahogy az első válaszoló! Nekem is jó tanulság volt, többet nem kapkodtam ezzel. Nincs értelme idegesítened magad ezen! Ez befolyasolhatatlan dolog. Tudom, milyen nehéz, voltam ebben a cipőben, de akkor is értelmetlen. Szurkolok természetesen
2016. aug. 24. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát még van 6nap a menstruációig csak ki bírom, mert csalódni sem akarok, a hőm az 37.4 remélem ez így is marad és babás vagyok
2016. aug. 24. 16:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!