Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Orvos 1 hét múlva vár, tesztet...

Orvos 1 hét múlva vár, tesztet nem tudom lehet e ilyen esetben használni, egyáltalán reménykedni se merek, mégis lehet?

Figyelt kérdés

Sziasztok!Kb 1 éve voltam már itt,akkor nagyon sok jó hasznos tanácsot kaptam Tőletek! Most is hasonló reményekkel újra itt vagyok!

Babát szerettünk volna,de valahogy nem jött össze olyan hamar ahogy azt elképzeltük :) Nem estünk kétségbe,sok más terv is közbejött így az utóbbi 4-5 hónapban nem járt az agyunk, hogy most meg fog e jönni! Sikeresen beállt a mensim pontosan 30 napos minden hónapban (gyógyszer abbahagyása után végre 1.5 éve)

De! Voltak köztes vérzéseim,elhúzódó pecsételés nyár elején!TELJES kivizsgálás sem talált semmit! Hormonvizsgálat jó,ultrahang jó,hüvelyi ultrahang jó,teljes labor jó,ciszta nincs, pco nincs, endometriózis kizárva...stb. Mondta az orvos várjunk még 1 ciklust ha nem javul egészségügyi kaparást megcsinál, de el is múlt. Ennek 3 hónapja! azóta minden tökéletes!

Most pénteken kellett volna megjönnie.aznap alhasi fájdogálás, ohh biztos megjön. Semmi.Szombat óta (4 napja) alig pár csepp kis vér van, enyhe nagyon enyhe folt talán és elég a tisztasági. Melleim feszülnek,fájdogál a hasam, tényleg mindig azt hiszem na végre megjött rendesen most tuti, érzem. De még mindig semmi!

Most szerintetek lehet terhesség?(annyira jó lenne) Tesztet enyhe vérezgetés mellett meg lehet csinálni, vagy várjak szerintetek?

Vagy teljesen kizárt, hogy 4 napos vérezgetés pöttyözés mellett a terhesség? Jövőhéten mehetek orvoshoz (szabin van). ont, hogy az utóbbi 3 hónapban nem is gondoltunk arra hogy jajjj megjön e vagy sem, baba e vagy sem.


2016. aug. 23. 09:18
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

A vér nem befolyásolja a teszteredményt, tesztelj!

A vérezgetés nem zárja a ki a terhességet, de nem jó jel, jobb kideríteni, mi a helyzet.

2016. aug. 23. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan csinálj tesztet, de szerintem meg fog jönni. Néha előfordulhat mensi előtt a pecsételgetés. Ha viszont +a teszt akkor azonnal menj a dokihoz ne várd meg a jövő hetet.
2016. aug. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hát akkor délután veszek tesztet, reggel pedig első vizelettel megcsinálo, hogy biztosat mutasson.

Annó azt olvastam, hogy előfordul, hogy esetleg emlékszik rá a szervezet hogy menstruálni kellene, és kevés mennyiségű előfordulhat. Vagy később fogant meg! De akkor lehet, hogy ha az is, akkor baj van, hogy vérezgetek?

2016. aug. 23. 09:36
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Kb. 1 %-ban "normális" a vérzés (értsd: nem okozhat bajt), 99 %-ban viszont aggodalomra ad okot. Már ha terhes vagy.
2016. aug. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Nagyon köszönöm!

akkor teszt először! Aztán, majd az eredménytől függ hova tovább !

2016. aug. 23. 10:01
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem a nemvárt napján és másnap volt kis pecsételés, de nem jött meg. Teszt negatív.

Továbbra is késett. A hatodik reggel lett halvány pozitív a Facelle teszt. A doki szerint a nemvárt idején beágyazódásos vérzés volt, kicsit később fogant.

Csinálj egy tesztet, veszteni nem fogsz semmit, legfeljebb pár forintot.



12 hkm

2016. aug. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:

De látod neked is csak 2 napig volt. Nekem 3.5 napig. Mert ma reggel óta semmi. Remélem bármi az, nem lesz baj!

Köszönöm!

Neked gratulálok :)

2016. aug. 23. 11:14
 8/10 anonim ***** válasza:
Tesztelj nyugodtan!:)
2016. aug. 23. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Teszteltél?
2016. aug. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Nem teszteltem, mert végül megjött,de 2 napig tartott. Viszont most se vagyok jól, úgyhogy megyek orvoshoz csütörtökön!

Remélem semmi komolyabb baj!

2016. aug. 29. 12:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!