Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sikertelen beágyazódás lehetett?

Sikertelen beágyazódás lehetett?

Figyelt kérdés
Akkor, amikor a beágyazódásnak kellett volna történnie, éles fájdalmat éreztem a méhemben, majd pár órával később a derekamnál. Soha nem éreztem eddig ilyet, de nem tulajdonítottam neki jelentőséget. A menzeszem rendben megjött, előtte csináltam aznap egy tesztet, ami negatív lett. Normál esetben a üenzeszem 2-3 nap, a vége csak egy kis barnázás, most viszont a 4. napon vagyok, élénkpiros vérzéssel. Ami nagyon furcsa, kicsit ijesztő is,mivel nekem nem tart eddig a menstruációm. Szerintetek beágyazódás lehetett az oka, ami most mégis kiürült? Valakinek van tapasztalata? Köszönöm szépen!

2016. aug. 26. 12:36
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem igen. Sajnálom, ha így alakult, de még mindig jobb, hogy magától távozik. Nekem mikor biokémiai terhességem volt, azaz elkezdődött valami, de nem fejlődött megfelelően, mondta is a doki, hogy erősebb menstruációra készüljek. A tesztem nekem is negatív volt, viszont vérből mutattak ki alacsony HCG-t, ami nem is megfelelő mértékben emelkedett. Onnan tudni, hogy volt valami. Következő hónapban összejött a baba.
2016. aug. 26. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ. Az mindenesetre biztató, hogy nektek következő hónapban összejött.
2016. aug. 26. 14:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!