Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » 11. dpo halvány barnázás?!...

11. dpo halvány barnázás?! Beágyazódás?

Figyelt kérdés
Ma reggel nagyon halvány barna volt a wc papíron, de csak amikor kitöröltem. Azóta sincs semmi, pedig raktam be tisztasági betétet. Kicsit szurkál, mintha feszülne a méhem. Ez lehet beágyazódás vagy most hamarabb akár megjönni?! Tegnap egész nap nagyon szédültem nem tudom ez számít-e. Egyébként még 5 nap lenne a mensiig, pedig pontosak a ciklusaim soha nem jön meg hamarabb, ezért nem tudom, hogy most mire gondoljak. Köszönöm a válaszokat!
2016. aug. 24. 10:26
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Igen, ez akár lehetett beágyazódástól is.
2016. aug. 24. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Nem valószínű, szerintem meg fog jönni. Úgy tudom a beágyazódásos vérzés hamarabb van.
2016. aug. 24. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
ugyanebben voltam én is, 11. nap nekem rózsaszines volt törtlésnél. 4 napig ment így, míg a 4. napon már barnás volt és végül megjött időre. Hónapok óta így pecsételgettem, nem tudtuk mitől. A doki írt fel duphasont, mert lehet progeszteron hiánytól. De nem attól volt. Ugyanúgy pecsételtem, aztán elkezdtem szedni az inozitolt és attól egy napra csökkent a pecsételésem rögtön. Ez a második inozitolos hónapom, ma pecsételek, de nagyon remélem most is megjön ma estére vagy holnap.
2016. aug. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Értem. Köszönöm a válaszokat! Akkor majd kiderül. Majd megírom, de én is inkább mensire gondolok.
2016. aug. 24. 11:01
 5/12 anonim ***** válasza:
Simán lehet, hogy most fejeződött be a beágyazódás! Én tesztelnék! Nekem 10. dpon volt barna folyásom délelőtt, délután a teszt már jól látható pozi volt! :) Drukkolok! Szerintem tesztelj egyet facelle teszttel! Írd meg az eredményt ;)
2016. aug. 24. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szerintem akkor veszek delután egy tesztet. Egyébként gratulálok! :)
2016. aug. 24. 11:12
 7/12 anonim ***** válasza:
Pénzkidobás még a teszt nagyon. Ha beágyazódás, akkor is kell még 3-4 nap, hogy kimutassa, pont, mire meg kéne hogy jöjjön.
2016. aug. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Na kérdező teszteltél??
2016. aug. 25. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Nem teszteltem. Tegnap egész nap pecsételgettem hol barna, hol halványpiros pöttyök. Aztán este betettem egy tampont ami reggelre meg is telt. Viszont ma egész délután már nem volt semmi. Nem értem.
2016. aug. 25. 19:29
 10/12 A kérdező kommentje:
Jaa és a szédülés ma is megmaradt valamint álomkór jött rám délelőtt aludtam vagy 2 órát.
2016. aug. 25. 19:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!