Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Első UH-n mire számíthatok?

Első UH-n mire számíthatok?

Figyelt kérdés

Ma megyek dokihoz, augusztus 16-án lett pozitív a tesztem, utolsó mensim első napja július 15.

2 éve várjuk a babát, ez volt a 4. Clostus hónapom. :)


2016. aug. 27. 11:20
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
A 6. hét elején vagy, fog már látszani petezsák, benne a szikhólyag, talán az embió is. Szívműködés még nem biztos, hogy látható lesz, akkor visszarendelnek 1-2 hát múlvára.
2016. aug. 27. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod! :)
2016. aug. 27. 11:29
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hüvelyi UH, esetleg manuális vizsgálat, ami gondolom már nem ismeretlen. Nyilván nem törvényszerű, de nekem 5 hét 5 naposan már volt pulzálás, szóval akár ilyen jellegű élmèny is érhet. :) Drukk!
2016. aug. 27. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
nekem is volt 5 hét 5 naposan :) és 3 mm-es volt a baba :) (a doki mondjuk egy paraszt volt: dünnyögött magában, hogy "mindenki ilyen korán jön". úgy értette, hogy ilyenkor még sok a vetélés a kezdeti időszakban és "felesleges" munkát csinálok neki. hát "kedves" bocsi, ez kijött... remélem te jófej dokit fogsz ki :)
2016. aug. 29. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!