Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ki érti ezt? Ez így furcsa...

Ki érti ezt? Ez így furcsa egy kicsit nem?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy már elcsépelt és unalmas is egy ilyen kérdés, de azért még is kiírom, mert ki tudja, hátha valakinek ugyanolyan a kezdet, mint nekem.

Késett 3 napot a mensim, teszteltem, negatív lett. Megjött a harmadik nap délutánján, de csak 2 napig tartott, máskor mindig tart 5-6 napig is. Teszteltem újra, ismét negatív lett. Pár napja émelygek, hányingerem van, mire felérünk a kisfiammal az óvodába, addigra úgy érzem, hogy rögtön kijön a reggelim :( Vele nem ilyen volt, kimaradt a mensim, pozi teszt és úgy volt hányinger és hányás az elején. Ma estére nagyon bő fehér folyásom lett, görcsölget lent a hasam. Nem igazán értem...

Ui.: Próbálkozunk a babára!


2016. aug. 27. 20:44
 1/3 anonim ***** válasza:
En inkább orvoshoz mennèk, lehet h hormonok okozzák ( nem baba ) :/
2016. aug. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Kedden megyek orvoshoz!
2016. aug. 27. 20:50
 3/3 anonim ***** válasza:
:)
2016. aug. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!