Vállaljuk vagy ne?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Szeretnénk párommal kistestvért. Kislányom 19hos. Korai lenne e még vagy megfelelő lenne a ket gyerkőc közt az idő? Valaki azt mondja h várjunk vele mert még kislányom nagyon kicsi. Valaki meg h nem jó a nagy korkulonbseg.

2016. aug. 30. 12:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Szerintem oké, csináljátok :)
2016. aug. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

Egyiknek így jó, másiknak úgy.

A ti anyagi/érzelmi helyzeteteket meg ti ismeritek, erre csak ti tudtok megfelelő választ adni.

Ha úgy érzitek, hogy korai még, akkor várjatok, ha meg úgy, hogy újra készen álltok egy kisbabára, akkor hajrá, de az is benne lehet a pakliban, hogy nem jön össze egyből.

Ezt tényleg csak ti tudjátok...

2016. aug. 30. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
41%
Nálunk a tesommal 13honap volt, és nagyon jól összenőttünk, nekünk jó volt, anya is azt mondta igy volt jó. Nalunk 16honap lesz a scrácok között:))
2016. aug. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Rajtatok múlik, ha van körülmény és energia biztosítva akkor simán, láttam ennél kisebb és nagyobb korkülönbséget is testvérek között.

Nekem a legtöbben azt mondják idővel könnyebb is több gyerekkel mert egy idő után nem elég neki a szülő figyelme, szóval mondom ha készen vagytok rá akkor ne foglalkozz azzal hogy mások mit mondanak a korkülönbségről

2016. aug. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

én örültem volna ha kis korkulonbseg lett volna a fiúk között. de sajna a császáros hegem nem úgy gyogygult, így 3 év lett.

most igyekeztünk a 2 és a 3 gyerkőc között kevesebb időt hagyni, de most meg nem jön a kis tesó


szóval én biztos belevágnék :)

2016. aug. 30. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
75%
nem saját példa, unokatestvérem gyereki között is relatíve kevés idő van, ő pl. nagyon jól bírta, bár a második gyerkőc eléggé extrém eset volt alvás szempontjából, másokat nagyon ki tud készíteni egy kicsi és egy pici gyerek, ezt azért főleg neked, nektek kell tudni, hogy bírod-e lelkileg, fizikailag, mert megterhelő mire kialakul a közös napirend és mondjuk egy időben alszanak, én személy szerint nem vállalnám be a kis korkülönbséget, de én ismerem magam annyira, hogy nem bírnám, az én kisfiam lassan 3,5 éves, szóba már szóba került a kistesó, de egyelőre még várunk
2016. aug. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Az anyagiakkal nincs semmi baj és érzelmileg se :) csak attól tartok h nagyon nehéz lesz 2vel :) mondjuk ha azt nézzük pl ha októberre sikerülne akkor a másik oviba menne. Tehát valamennyivel könnyebb lenne szerintem v ki tudja lehet annál nehezebb
2016. aug. 30. 12:44
 8/17 anonim ***** válasza:
35%

A pároddal szeretnél kistestvért???

Miért nem lehet egy kérdést normálisan megfogalmazni?

2016. aug. 30. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Kisfiam másfél éves volt mikor probálkozni kezdtünk. Fél év alatt sikerült. Kettő év hét hónap van köztük. Az eleje kicsit nehéz volt, de megérte. :)

Mondjuk a húgi is nagyon jó baba volt...

2016. aug. 30. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
41%
Ez egyáltalán nem kis korkülönbség. Nálunk kb. ennyi van a két nagy között, mint nálatok lenne, ha azonnal terhes lennél. A kicsik között 21 hónap van. Na az már kicsit húzósabb... :D
2016. aug. 30. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!