Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Fél éve nem szedek gyógyszert....

Fél éve nem szedek gyógyszert. Most jöttem rá, hogy azóta ha a peteérésem pl a 12. napon van akkor pé-hez képest 12 napra menstruálok. Ha 14, akkor rá 14 napra stb. Ez kivétel nélkül így volt minden ciklusban. Kérdés?

Figyelt kérdés
Múltkor meg azt hittem késett, most meg rájöttem hogy akkor a 15. napon ovuláltam. Ez normális így? Eddig azt hittem a luterális fázis állandó nagyjából.
2016. aug. 30. 23:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Marhaság.
2016. aug. 31. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Biztos vagy ebben? Miből gondolod, hogy akkor volt peteérésed? Ultrahang?

Mikor késett, utólag nem jöhettél rá, hogy x. napon volt... A luteális fázis (az ovulációtól a következő vérzés első napjáig) hossza ugyanis állandó. Valami nem stimmel, olvass utána egy kicsit ezeknek a dolgoknak.

2016. aug. 31. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez nagy katyvasz, amit leírtál!
2016. aug. 31. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Ovu az biztos, teszteltem és ovufajdalmam is van mindig.
2016. aug. 31. 08:39
 5/5 A kérdező kommentje:
Ciklus.hu-n vezetem. Most nézegettem és erre jöttem rá. Megnéztem mind a 6 hónapot.
2016. aug. 31. 08:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!