Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szerintetek ennyiből lehet baj?

Szerintetek ennyiből lehet baj?

Figyelt kérdés
Férjemmel már rajta vagyunk a baban, de én nagyon allergiás vagyok. Ma elmentem az orvoshoz és adott egy injekciót mivel egy gyógyszer sem használ és a tüneteim elég súlyosak. Nos ott az annyira hirtelen ért h nem is kérdeztem h miféle szűrőt ad. Ott hirtelen arra gondoltam h egy nagy dózisú kalciumot kapok, de itthon utána néztem h mit is adott és akkor láttam h szteroidok. Szóval ha esetleg most sikerült (a héten volt csak pe-m) az vajon kihat a babara? Annyit mondtott az asszisztens h egy hétig tart a hatasa
2016. aug. 31. 13:02
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem tudod a nevét, hogy mit adott? Meg kellene nézni akkor a neten, hogy mit írnak terhesség esetére.
2016. aug. 31. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%

Ha a héten volt péd akkor még vándorol a sperma a beágyazódás lehet 2 hét is.

Addigra kimegy a hatása.

2016. aug. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Sudo-medrol. A beteg tájékoztatót elolvastam itthon és ott a termekenysegnel nem írt semmit csak h a magzatot károsíthatja. Ugye nálam még nincs magzat az biztos, mert a héten volt csak peteeresem. Arról infót nem találtam h ilyen esetben is károsíthatja e vagy sem ha esetleg most jött össze. Bár abban bízom h ha csak egy hétig tart a hatása akkor nem lesz semmi baj . Bocsi h ennyi mindent írok csak most megijedtem egy kicsit.
2016. aug. 31. 13:10
 4/8 anonim ***** válasza:
59%

Nem lesz gond.

HA a héten beléd élvezett már bocsi hogy igy irom le mire befúrja magát és jön a szuper sebességű fejlődês addigra nem is lesz már a szteroidos allergia elleni szer a szervezetedbe!

Amúgy ên is nagyon nagyon allergiás voltam.

Pár êve abba hagytAm mindent és rendesen csillapodott!

Persze az első 2 év borzalmas volt de komyan mondom jobb lett!

Kecsketejet kéne innod ami parlagfüvet evett!

2016. aug. 31. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Koszonom
2016. aug. 31. 13:18
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor nyugi, nem lesz gond, nincs még magzat.
2016. aug. 31. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon koszonom a válaszát!
2016. aug. 31. 13:43
 8/8 anonim ***** válasza:
Szerintem sem lesz igy gond. Meg azt is szoktak mondani hogy az első 6hetben meg nem nagyon tudsz ártani, ha meg történt valami akkor megjön
2016. aug. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!