Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Bejöhet párom a nőgyógyászhoz...

Bejöhet párom a nőgyógyászhoz én pedig vele az urológushoz?

Figyelt kérdés

Meddőségi kivizsgálásra megyünk páromnak is holnapra kértem időpontot úgy hogy ne fedje egymásta két időpont, hogy ha lehet bemehessünk egymás orvosaihoz így első alkalommal és megbeszéljünk mindent. Mivel már túl vagyunk sok mindenen, két sikertelen lombikon külföldön leletek nincsenek de úgyis elévültek volna,hisz már annak kb 4 éve már.

De hogy veszi ki magát ha párom bejön? Menjek be először én aztán megkérdezzem az orvost,hogy bejöhet e a párom? És fordítva az urolósgushoz?


2016. szept. 1. 12:58
 1/8 anonim ***** válasza:
75%
Jogod van hozzá, hogy egy 18 év feletti kísérő minden -veszélytelen - vizsgálatnal melletted legyen
2016. szept. 1. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
72%

be persze. megbeszélni főleg.

ha vizsgálatra kerül a sor, az orvos úgyis rákérdez a másikra, hogy bentmaradna-e... vagy megkéri, hogy legyen kedves kimenni (mire AZ akit vizsgálnak, mondhatja, hogy nem kell, maradhat)

2016. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
21%

Szerencsésebb, ha először csak a páciens megy be és megkérdezi az orvost, bejöhet-e a párja. És föl kell készülni arra, hogy nemet mond az orvos.

Különben nincs gyakorlati jelentősége, ha csak nem nagyon szétszórt vagy feledékeny valamelyikőtök.

2016. szept. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
72%
Nem kell a nemre felkészült, mivel a páciensnek joga van hozzá, hogy egy nagykorú kísérő minden vizsgalatnal mellette Legyen. Kivétel pl a röntgen, mivel ott a kísérő veszélynek lenne kiteve
2016. szept. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a reakciókat.

Amúgy gondolkodtam rajta,hogy mennyire fontos,hogy együtt menjünk be. Majd az idegállapotomtól függ :D lehet csak zavarna, meg szerintem csak én beszélnék.

Vele se biztos ,hogy bemegyek bár én talán jobban fel tudom idézni a vele kapcsolatos dolgokat. De szerintem a doki úgyis mindent meg fog nézni nála is, úgyhogy lehet felesleges.

Azért köszönöm a válaszokat.

2016. szept. 1. 13:40
 6/8 anonim ***** válasza:
Mi mindig elkísérjük egymást, ha olyan dolgokrol van szó, ami mindkettőnknek érint. Így együtt mentünk, amikor a meddőség lehetősége felmerült, amikor terhes voltam és akkor is, amikor a fogamzásgátlási lehetőségeket beszéltük át a dokival. A dokim kifejezetten örül, ha elkíséri a párja az embert, mert a legtöbb ott elhanyagolt dolog úgyis érinti a pár mindkét tagját. Engem egyaránt nem feszélyez, hogy ő ott van, sokkal inkább megnyugtat.
2016. szept. 1. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Hát lehet igazad van. Én idegeskedő típus vagyok, sokszor egyedül határozottabb és fesztelenebb vagyok.

De mégiscsak meggyőztél arról,hogy legalább most első alkalommal bemenjünk egymással egymás orvosaihoz.

Lombiknál amúgy örültem,hogy ott volt mindig mellettem :) akkor nyugtatóan hatott rám is.

2016. szept. 1. 13:51
 8/8 anonim ***** válasza:

Amikor tudtuk mindig elkísértük egymást.Soha nem tette szóvá egyik orvos sem.Igaz az első hüvelyi uh-nál kicsit megszeppent a Férjem 😂 Azt hitte hasi lesz.

Most h ismét babát várunk és az első vizsgálatra be tudott jönni végignézte a rákszűrést,vizsgálatot is.

2016. szept. 1. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!