Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Sos, Terhesség lehetséges?

Sos, Terhesség lehetséges?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Fogamzásgátló tablettát szedek, amiről kiderült, hogy nem alkalmas nekem, mert az orvos peteérést állapított meg nálam. A szedését azóta természetesen abba hagytam, viszont a menzeszem azóta sem jött meg, csak egy napig barnáztam az abbahagyásos nap után rögtön viszont vérzés nem volt, ennek most most már harmadik

hete. Fehér bő folyásom van.

Szerintetek lehetséges teherbeesés, vagy a tabletta nem csak a peteérés megakadályozásával véd?

Tesztet holnap fogok venni, addig tapasztalatok érdekelnének.

Köszönöm


2016. szept. 1. 18:59
 1/6 anonim ***** válasza:

Voltatok azóta együtt?Védekeztetek?

Ha terhes vagy már kimutatná a teszt ha gyógyszer mellett fogant.ha azóta akkor nem biztos

2016. szept. 1. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A gyógyszer elvileg a peteérést gátolja és ha neked mégis volt, akkor terhesség is lehetséges.
2016. szept. 1. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Igen, ultrahangon látták, hogy épp peteérésem van, előtte való nap voltunk együtt párommal, de mivel fogalmam sem volt róla, hogy nem hat a tabi, ezért nem védekeztünk máshogy.
2016. szept. 1. 20:35
 4/6 anonim ***** válasza:
Akkor ideje tesztelni, mert minden adott volt, hogy sikerrel járjatok...
2016. szept. 1. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 whitelady1 ***** válasza:
Hát esélyes a terhesség...
2016. szept. 1. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Így bizony van esélye! Írd meg, ha teszteltél!
2016. szept. 2. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!