Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Lehetséges még hogy Babát várok?

Lehetséges még hogy Babát várok?

Figyelt kérdés
Augusztus 8.án kellett volna megjönnie,de nem jött meg csak 2-3napig volt 1-1 csepp barna. Csináltam már kb. 6tesztet,de eddig negatìv lett sajnos,utoljára 18.án csináltam.(igaz nem reggeli pisiből,azt csak egyszer csináltam).feszìtő èrzès van a hasamban, picit megis van duzzadva,sűrün pisilek,a fejem is gyakran fáj ès a napokban az ìzlèsem is teljesen más. Amit eddig imádtam azt nem bìrom megenni mert furcsa ìze van most.A kèrdèsem az hogy lehet mèg esèly arra hogy babát várok? (A nőgyógyászom szabadságon van ebben a hónapban,máshoz még nem szeretnèk menni)

2016. aug. 23. 18:07
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
De ha mashoz nem akarsz menni,akkor hogy derul ki? Mi itt nem latunk a mehedbe... ha ennyit kesik csak,az izlesed ennyi ido alatt nem valtozhat. Szerintem menj el, vegyel meg egy tesztet,es reggeli pisibol csinald. Siman lehet baba! :)
2016. aug. 23. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
87%
Ha 8-án kellett volna megjönnie és nem jött meg, te meg 10 nappal ezután csináltál tesztet, ott már igazából teljesen mindegy, hogy reggeli vagy nem reggeli vizelet, 10 nap késésnél már a nap bármely napszakában kimutatja, ha terhes vagy. Kivéve egy esetet, ha esetleg volt egy spontán peteérésed és a kimaradt menzesz előtt fogant a baba. Viszont akkor érdemes még egyet tesztelni akár holnap, de ha negatív, akkor tuti nem vagy terhes. Viszont a tüneteidet meg ezer másik dolog is okozhatja. És akkor ha visszajön az orvosod, akkor menj el hozzá szeptemberben. Az már úgyis csak pár nap.
2016. aug. 23. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem valószínű, hogy terhes vagy, mert 10 nap után bármilyen teszt kimutatja a terhességet. A rövidebb menzeszed mögött más ok is állhat, nemcsak terhesség. Menj el a nődokihoz és remélem a következő hónapban összejön.
2016. aug. 23. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Reggeli hot mersz? Esteleg abbol lehetne kovetkeztetni ra.
2016. aug. 23. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Reménykedtem hogy jön a baba, csak korai mèg a tesztelèsem.... csináltam ma reggel egy tesztet, de negatìv lett sajnos.
2016. aug. 24. 10:19
 6/7 anonim ***** válasza:
remélem össze jön a baba!!!
2016. aug. 25. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Baba volt:) már 8 hónapos a kislányom.
2018. jan. 18. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!