Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Facell kazettás teszt halvány...

Timcsa80 kérdése:

Facell kazettás teszt halvány pozitív vagy szellemcsík?

Figyelt kérdés
2016. szept. 2. 11:32
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom. :( Drukkolok, hogy a 3.inszem már sikerüljön!


Nem hiszem, hogy ilyen szellemcsíkod lett, szerintem elindult valami csak nem sikerült a beágyazódás. Előző ciklusomban nekem is volt 2 halvány pozi tesztem, majd megjött... Nem szellemcsíkosak voltak az tuti, szimplán csak ami elindult meg is szakadt. :(

2016. szept. 16. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
Menopur+ closty kúra után tegnap a 11. napon 20, 21, 21 mm-es tüszők.Rögtön kaptam a tüszőrepesztőt. Délután már nagyon fájtak a petefészkeim. Ma megcsinálták az inszemet A petefészkem ekkor már nem fájt. Nagyon gyorsan történt minden. Ez a 3. inszemünk és most először fájt is. Szóval most pihi. Táppénz és várakozás.
2016. szept. 16. 14:20
 23/26 anonim ***** válasza:
Nagyon drukkolok Neked, kitartast!
2016. szept. 16. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Sajnos a harmadik sem sikerült....
2016. nov. 2. 10:21
 25/26 anonim ***** válasza:
Együtt érzek veled. Sok erőt és kitartás kívánok!
2016. nov. 2. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Azóta volt egy sokertelen lombik. Szeptemberben jön a köv. Lombik.
2017. aug. 29. 09:17
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!