Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Szeretnénk kisbabát,1 hónapja...

Szeretnénk kisbabát,1 hónapja próbálkozunk. Ma delutan megjött a vérzésem. Olvastam terhesség alatt is lehetséges, lehetek még terhes?

Figyelt kérdés
2016. szept. 2. 22:52
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Vegyél tesztet....már pár 100 forintért is van....Egyébként nem valószínű...
2016. szept. 2. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Akarok venni tesztet,de mivel ma jött Meg,megvárnám a 2 hét elteltét.
2016. szept. 2. 23:01
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Milyen ket hetet ?

Akkor most kezdtetek probalkozni ? 1 evig normalis a probalkozas, legyel turelemmel.

Egyebkent ha megjott, nem vagy terhes.

2016. szept. 2. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Miért kellene megvárni?Teljesen értelmetlen.Egyébként ha rendesen megjött,akkor szinte biztos,hogy nem.vagy terhes
2016. szept. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Rendben,köszönöm a válaszokat. :) 1 hónapja próbálkozunk,ez tényleg kevés idô,türelmes leszek.
2016. szept. 2. 23:13
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem

Es iszonyat ritka is az olyan...meg azis, hogy elso honapban sikerul. Inkabb fogadd el h majd jon amikor jon. Mar most tùlságosan tùlagyalod.. es az nem lesz jo, vegyel ovutesztet h lasd mikor van ovud. Legyen otthon hcg teszted is es hajra.

Esetleg E vitamint szedjetek mind a 2-en. Nekunk pl bevalt elvileg...:)

2016. szept. 2. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Mi a párommal kicsit több mint egy évig próbálkoztunk,de akkor se rendszeresen. Pl kimaradt egy par hét nap, mikro nem voltunk együtt. És most hogy elhatároztam 2hónapja,hogy vissza megyek a bogyóra, láss csodát, ugyanúgy szeretkeztünk még védekezés nélkül, és teherbeestem. Most jelenleg 7hetes pocakos.:) ne görcsölj rá, nem szabad! Annál rosszabb, én is ezt tettem.
2016. szept. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!