Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet leszokni erről a...

Hogyan lehet leszokni erről a beteges tesztmaniamrol?

Figyelt kérdés

Tippeket szeretnek kerni azoktol, akik ebben 'szenvedtek' es sikerult leallitaniuk magukat.

Mar elso gyerekemnel is ezen porogtem de most a masodiknal ugyanez van. Folyton felspannolom magam hogy na talan most fogok pozit teszteln. Aztan jon a pofaraeses. Igaz az elso 3. Honapban jott ossze. Most 2 sikertelen honapunk van. Nem surgetem meg nem haz az se ha most tobb ido lesz de mar megorjit az folytonos kenyszerem :/


2016. szept. 4. 15:31
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
De mennyit tesztelsz? Szerintem az nem magy baj, ha nemvárt napján csinálsz egy tesztet.
2016. szept. 4. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Kb minden honapban 2 hetig napi 1-2 teszt :/
2016. szept. 4. 15:41
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Hát, ez tényleg nem hangzik valami normálisnak. De hát tudod, hogy csak a nemvárt mensid után mutatja ki, akkor minek költöd erre a pénzt? Ez kb. olyan, mintha minden nap elhasználnál egy csomag tampont, bár nem menstruálsz,lehet hülye példa, de a lényeg, a pénzt költöd el teljesen értelmetlenül.
2016. szept. 4. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Huuu ez tényleg durva. De minek tesztelsz 2 héten keresztül, mikor csak a menzeszt megelőző 1-3 nappal esélyes, hogy kimutassa? Ennek tényleg semmi értelme.
2016. szept. 4. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

2 hétig???? Ovu után rögtön elkezdesz tesztelni?? Hűűű...


Elsősorban szerintem ne tarts otthon többtucat tesztet, ne vásárolj Vaterás 20-30-50 db-os csomagot, hiába olcsó úgy darabja. Vegyél drogériában 2 db-ot, azzal is várd meg az esedékes vérzés napját. Ha ezt sem bírod ki, akkor ne is vegyél előre, csak ha már késik. Ha most van otthon készleted, akkor add át a férjednek és kérd meg, hogy ne adjon belőle, csak ha már késik.

2016. szept. 4. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:

Tesztelek menzi elott egy hettel, hat ha.. tudom hogy nem eselyes es utana mert alalaban hosszabb a ciklusom ez durvan 1-2 het folyamatosan :/

Olcso tesztek.

Az lesz a legjobb ha szolok hogy zarja el.

Igazatok van..

2016. szept. 4. 16:17
 7/11 anonim ***** válasza:
Ne vegyel tesztet es fogadd el h biolgia szempontbol keves az eselye ovu utan vagy menzesz utan pozi legyen a teszt.
2016. szept. 4. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
58%

Mi?? Három hónap alatt be tudtál így csavarodni az első gyereknél?? És most két hónap elteltével ugyanitt tartasz??

Szerintem kezd ott,hogy lemászol a gyk-ról. Itt csak égymást hülyítenétek a többi kényszeres tesztmániással. És persze még meg is győznétek egymást,hogy ti vagytok a normálisak,mindenki más,aki nem tesztel agyba-főbe,az hü lye.

A többi meg rajtad múlik!

2016. szept. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Fogd fel jozan esszel, hogy ez beteges es nevetseges.
2016. szept. 4. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

nekem nem volt nehéz kiszállni belőle.

pár negatív teszt után, úgy alakult hogy pont az isten háta mögött dolgoztam, ahol busz se járt, csak hetente, kocsim nem volt, nem tudom hány km-t gyalogoltam be egy városba út mentén, mert járda sem volt, odaérve zárva a gyógyszertár, 2 óra múlva nyit..., megvártam, halálra untam magam, aztán megvettem de nem értettem hozzá milyt kérek, csak annyit mondtam, ami beágyazódás után leghamarabb kimutatja, 10 euroba került.., visszagyalogoltam szintén x km-t, páran rámdudáltak..., és így késtem a melóból, majdnem kirúgtak..., amikor meg tudtam végre nézni a tesztet, negatív. hát köszi. nem vettem majdnem soha többet, csak amikor kezdtem feltűnően hányingeres lenni, meg fáradt, de akkor meg bepánikoltam, mi van, ha tényleg baba lesz...,így még húztam az időt, és egy pár centes dm-es teszt szerint lett pozi..

2016. szept. 4. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!