Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ha gyógyszeres segítséggel...

Ha gyógyszeres segítséggel szeretnék leszokni a cigiről, az meggátolná a teherbeesést?

Figyelt kérdés

A Champix nevű gyógyszerről lenne szó.

Segítsetek légyszi!


2009. dec. 3. 18:20
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia! Én szedtem a Champixet, és tényleg jó. A háziorvosom szerint a leghatásosabb a leszokásban. Bírtam is másfél hónapig, csak aztán jött a lánybúcsúm...Semmi elvonási tünetem nem volt.Szerintem nem gátolja meg a teherbeesést, de ha megfogadsz egy jó tanácsot, előbb hagyd abba a cigit.A petesejt dohányzás alatt nem töltődik fel azokkal az anyagokkal, amire a fejlődő babának szüksége van.Hidd el, jó az a gyógyszer, én is fel fogom íratni megint.Szeretnék 3 hónap nem dohányzást baba előtt.
2009. dec. 3. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Tudom,hogy jó,sokan javasolták. Már felirattam a receptet,de teljesen tanácstalan vagyok,kiváltsam és elkezdjem-e.
2009. dec. 3. 21:08
 3/5 anonim ***** válasza:
Hát, ezt Neked kell eldöntened. Én azt tanácsolom, hogy kezd el szedni a gyógyszert. Addigra mire leszoksz, talán vége lesz ennek a H1N1 őrületnek. Ha tudsz még várni egy- két hónapot a picivel, Te is nyugodtabb leszel.( Egyébként az unokatestvérem amikor még nem is tudta, hogy terhes, rá se tudott nézni a cigire, annyira undorodott tőle)
2009. dec. 4. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Látom, egy kicsit régebbi a kérdés, de azért válaszolok. Én a Champix szedése alatt estem teherbe. Kb. 4 hetes terhes voltam, amikor pozitív lett a teszt, így abbahagytam a szedését. Kb. 6 hétig szedtem. Aggódtam, hogy valami kárt okoztam az embriónak, mivel a betegtájékoztatón egyértelműen rajta van, hogy terhesség alatt nem szedhető. Azóta megszületett a kisbabám, 4 hónapos és makkegészséges, igazi kis vasgyúró. Sok sikert a leszokáshoz!
2010. máj. 2. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Azóta már leszoktam a cigiről!:)

Sok boldogságot a babához!!!

2010. máj. 2. 17:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!