Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Hogyan lehet leszokni erről a...

Hogyan lehet leszokni erről a beteges tesztmaniamrol?

Figyelt kérdés

Tippeket szeretnek kerni azoktol, akik ebben 'szenvedtek' es sikerult leallitaniuk magukat.

Mar elso gyerekemnel is ezen porogtem de most a masodiknal ugyanez van. Folyton felspannolom magam hogy na talan most fogok pozit teszteln. Aztan jon a pofaraeses. Igaz az elso 3. Honapban jott ossze. Most 2 sikertelen honapunk van. Nem surgetem meg nem haz az se ha most tobb ido lesz de mar megorjit az folytonos kenyszerem :/


2016. szept. 4. 15:31
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Szia kérdező! En is teszmániás vagyok, megértelek, ám ha mégis abba szeretnéd hagyni, akkor azt tudom én is tanácsolni, hogy ne tarts otthon tesztet! Vegyél helyette magadnak valamit jutalmul, amiért nem vetted meg a tesztet, pl egy csokit vagy valami finom gyümölcsöt, vagy bármit, amit jutalomnak érzel! Ugyis tudod, hogy nem a teszt hozza a babát, hiába is tesztelsz, nem azon múlik, hogy mennyi teszted van otthon! :) Aztán ha már késne a leghosszabb mensihez képest, akkor vegyél egyet, es lődd el! :) Remelem tudtam segiteni! Megy a drukk!
2016. szept. 4. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!