Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kimaradhat a peteérés?

Kimaradhat a peteérés?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Kíváncsi vagyok ti mit gondoltok. Ebben a hónapban rá álltunk a baba témára a férjemmel. Naptárat vezetek és naptár szerint tegnap volt ovum. Csütörtökön voltunk együtt utoljára. Múlt hónapban ovukor volt folyásom egy napig (tojás fehérjés állagú) most ebben a honapban nem tapasztaltam csak fehér folyást de az már kb 4napja van. Attol még volt peteérésem vagy létezik olyan, hogy kimarad??
2016. szept. 4. 19:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Pont ezen a heten szerdan kèrdeztem errol az orvosom, mosolyogva válaszolt , hogy "persze , minden nőnek kimarad èvente 2-4alkalommal, ugy h akár(!) az LH szint is emelkedik) nekem.eddig amirol tudok 2maradt ki. E vitamint szedek azt ajanlotta de nem. Kozvetlen peteeres miatt.:)
2016. szept. 4. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja, es nekem SOHA nincs semmilyen folyasom, csake menzesz elott par nappal feher kremes van
2016. szept. 4. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A folyás léte vagy hiánya semmit nem jelent.

Ha pontosabb képet akarsz kapni, akkor hőmérőzz és ovu tesztelj.

Én egyiket sem csináltam, mert féltem, még jobban rágörcsölök a témára :)

Még épp hogy elkezdtetek próbálkozni. Inkább legyetek együtt kb kétnaponta, akkor mindig lesz elő spermium benned, és mindegy, mikor van ovu.

Sok sikert, és mihamarabbi babát nektek!

2016. szept. 5. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Ma reggelre egy kis barnás foltot találtam a bugyimon..de azóta semmi. Nem tudom mi lehet. Majd 13nap múlva kiderül, hogy meg jön- e :)
2016. szept. 5. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!