Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Legkésőbb mikor mutatja ki a...

Legkésőbb mikor mutatja ki a terhességet egy 25-ös érzékenységű teszt?

Figyelt kérdés
Pontosan tudom, hogy mikor volt az ovulációm, ma a 18. dpo-n járok. Tegnap csináltam egy tesztet, egyértelmű negatív. Létezhet, hogy korai volt? (igaz, napközbeni, de talán az olyan sokat nem számít...) Ha pedig nem, akkor van olyan, hogy valakinek megtörtént az ovulációja és mégis hosszú luteális fázisa lesz? (korábban néztem a hosszát és 14-16 nap között változott mindig)
2016. szept. 5. 07:59
1 2
 1/20 A kérdező kommentje:

még egy kérdés eszembe jutott: tudja-e esetleg valaki, hogy a vérben lévő hcg szint, hogyan viszonyul a vizeletben lévőhöz?

Mert találtam egy ilyen táblázatot, de gondolom ez a vérben lévőt jelenti:

[link]

2016. szept. 5. 08:16
 2/20 anonim ***** válasza:

Ha tényleg akkor volt ovud, akkor már ki kellene mutatnia a tesztnek. Nekem már menzesz esedékessége előtt is pozitív lett a 25-ös. Úgy kb. 12 dpo-n.

Biztos, hogy volt ovud?

2016. szept. 5. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

Igen, biztos volt ovum. Hő alapján tudom. Az időpontját is tudom, hogy 13-14 ciklusnap körül volt. (Most is fent van a hőm, bár ez tudom, hogy nem jelent sokat, mert nekem csak akkor esik le, mikor már megjött)

Van már egy gyerekem, nála 12. dpo-n halvány, de egyértelmű pozitív...(mondjuk az reggeli teszt volt) Így én is tudom, hogy "kéne" mutatnia, :( csak nem értem, hogy miért húzódik így el a ciklus 2. fele. (Most kezdtünk el próbálkozni, szabályos 27-28 napos ciklusaim vannak évek óta... Most meg ez 33! napos már. Teljesen tanácstalan vagyok most)

2016. szept. 5. 09:06
 4/20 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos nem tudok mást hozzá szólni, csak hogy teljesen ugyanebben a cipőben járok...

Első terhességemnél extra korán kimutatta a teszt, most orvos által meghatározott peteérésemhez képest több, mint három hete volt ovum, és egy negatív tesztem lett, illetve utoljára egy nagyon nagyon halvány pozitív, de az is lehet hogy csak szemkáprázás. :)

Nem értem, ha volt peteérés,menzesz hol van...

Kíváncsi vagyok, hogy alakul nálunk!

Drukkkolok

2016. szept. 5. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:
Hű, nem vagyok egyedül! Hát, nagyon szeretném, de lehet, hogy csak az aggódás lenne belőle... :( Kattoghatnék azon a vizsgálatig, hogy méhenkívüli, vagy nem fejlődik rendesen, stb. Lehet, hogy jobb ha megjön, csak akkor jönne már és ne pl. 40 napra. Te hányadik napon tartasz? Ha látod, akkor nem képzeled be, szerintem. Ha esetleg minden így marad, akkor jövő hét elején újra tesztelek.
2016. szept. 5. 09:26
 6/20 A kérdező kommentje:
* ja, bocsi, 3 hete, értem... akkor picit előrébb vagy... hát igen, ez így mindenképp érthetetlen. te mész most vissza dokihoz? (én csak pozitív teszttel szeretnék, vagy persze még több késéssel)
2016. szept. 5. 09:28
 7/20 anonim ***** válasza:
Megmutatod a görbédet? Kíváncsi lennék rá.
2016. szept. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 A kérdező kommentje:
Nem vezettem kifejezetten görbét, úgy értem, nem dokumentálom. Pár naponta ráméregetek, 15. naptól 37.1, 37.2 körül van. (Ma 37.2) Az alaphőm 36.5 körüli.
2016. szept. 5. 09:57
 9/20 anonim ***** válasza:
A hőd bíztató. Nekem 3 hét késésnél lett pozitív
2016. szept. 5. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Viszont ma már vannak PMS tüneteim, az már nem biztató :( (egész eddig nem voltak)
2016. szept. 5. 10:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!