Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Legkésőbb mikor mutatja ki a...

Legkésőbb mikor mutatja ki a terhességet egy 25-ös érzékenységű teszt?

Figyelt kérdés
Pontosan tudom, hogy mikor volt az ovulációm, ma a 18. dpo-n járok. Tegnap csináltam egy tesztet, egyértelmű negatív. Létezhet, hogy korai volt? (igaz, napközbeni, de talán az olyan sokat nem számít...) Ha pedig nem, akkor van olyan, hogy valakinek megtörtént az ovulációja és mégis hosszú luteális fázisa lesz? (korábban néztem a hosszát és 14-16 nap között változott mindig)
2016. szept. 5. 07:59
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Megpróbálok most belenyugodni, hogy nem jött össze. Bár nehéz.
2016. szept. 5. 10:57
 12/20 anonim ***** válasza:

Annyira nem mindegy, hogy reggeli a vizelet vagy napközbeni. Főleg ha sok folyadékot iszol. Vagy olyan a veséd mint a férjemnek, nem tudom néha hogy marad benne elég folyadék, éjjel is többször felkel pisilni.

A másik gondolatom pedig az, hogy nekem az összes PMS jelentkezett, amikor babás lettem. Majd elmúltak és mégsem volt menzesz.

2016. szept. 5. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Tudom, csak azért aggaszt a PMS, mert nem a "nem várt" óta van, hanem most. Igen, ilyesmire gondolok én is, hogy valahogy a vese működéssel van összefüggésben, én is egyfolytában járom a WC-t ahogy írod. (Szerintem ennél is kb. 20 perccel előtte voltam) Hát, ha még aktuális lesz, próbálok egyet pár nap múlva és szigorúan reggel!
2016. szept. 5. 11:44
 14/20 A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem írni, hátha érdekes lehet:

7 dpo-n 11 mm-es méhnyálkahártyát mért az orvos.


Sajnos azóta is negatív a teszt. Hamarosan megyek dokihoz, de addig is ötletelek, fogalmam sincs, mi lehet ez... most a 35. ciklusnapomon vagyok. Nincs ötletetek, mi ez?

2016. szept. 7. 16:03
 15/20 anonim ***** válasza:
Szia. Nekem 5 napja késik, minden tesztem negatív. Lehet baba, mert annak idején a kisfiammal még a labor vizeletvizsgàlatom is negatív volt. Pedig akkor màr 5hetes kismama voltam. Csak rà két hétre az uh-n talàltàk meg a ma màr kilenc éves kisfiam. Szerintem nem szabad csüggedni. Tegnap a dokim azt mondta, hogy 1hét múlva csináljak még egy tesztet. Meglàtjuk,. :)
2016. szept. 7. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Irok egy sztorit. Ismerősömnek egyik honapban megjött a mensie, de furcsa volt neki, mert nem görcsölt ahogy szokott (amugy mennyiségre is jo volt neki). Következő honapban nem jött meg. Teszt negativ. 2 hete késett még mindig negativ. Kért időpontot a dokihoz, 1 hét mulvára kapott. Az nap amikor ment reggel csinált egy tesztet, hogy a dokinak pontosat tudjon mutatni. Láss csodát halvány pozitiv lett a teszt. Elment dokihoz és akkor mondta neki a doki, hogy 12 hetes terhes.
2016. szept. 7. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:
hát, nem merek bízni benne. De egy kis reményt most mégis adtatok
2016. szept. 8. 07:55
 18/20 anonim ***** válasza:
Na voltál orvosnál kedves kérdezö?? Drukkolok neked nagyon :)
2016. szept. 8. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező... Drukkolok én is nagyon. Olyan hülyének érzem magam, hogy 2 gyermekes anyukaként én sem tudom, hogy babát várok vagy sem. 6 napja vàrom a mensit, de semmi. A hasam feszül, a cicim tegnap elkezdett fàjdogàlni, de hiàba tesztelek az meg totàlis negatív :(
2016. szept. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 A kérdező kommentje:

Megjött azóta. Ez a ciklus számomra érthetetlen, most már rejtély is marad. Úgy tűnik ez is megdőlt, hogy a luteális fázis 14-16 nap körül van, mert nekem most biztos, hogy több volt... Azóta a hőm is lement 36.6-ra (már kezdtem azt hinni, hogy végig hőemelkedésem van és azt értelmezem félre,de nem)


Én is próbáltam már midenbe kapaszkodni,ahogy sokan mások ilyenkor: külföldi oldalakat is átnézni, stb... de arra jutottam, hogy ha a teszt negatív és olyan időben negatív amikor már biztos, hogy pozitívnak kéne lennie baba esetén, akkor el kell fogadni, hogy tényleg nincs.

2016. szept. 10. 10:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!