Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » X epil tesztben menyire...

X epil tesztben menyire bizhatok? Tobbi lent

Figyelt kérdés
Tegnap kellet volna megjonnie csinaltam szombat reggel es ma reggel tesztet x epilel de negativat mutat .. kb 2 hete mellfajdalom .. faradsag etvagytalansag neha szedules has puffadas .. szerintetek bizhatok meg abban hogy baba??vagy nem ..? Mert elvileg a tesztnel mar ki kellene mutatnia kerlek normalis valaszokat
2016. szept. 5. 12:10
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

De sajnos pont, hogy rástresszelsz..Majdnem naponta írsz ki kérdéseket, már többen írták neked, hogy nyugodj meg és pár nap múlva tesztelj ismét, ha nem jön meg. Ott még azt írtad, 4-10-ig nem várod, az ezért elég tág.. Ha meg nincs görbéd, mindegy, hogy most pár napja mennyi, ha meglenne az egész ciklusod görbéje, abból már többmindent látni lehetne szerintem. Pl. hogy valóban volt-e ovud(hiába volt ovufájdalom stb.).

Amúgy meg vegyél másfajta tesztet, az xepil tényleg nem a legjobb szerintem sem. Nekem pl. előző ciklusban időn belül halvány pozi lett, pedig nem volt baba, meg is jött utána rendesen.

2016. szept. 5. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Két hete tünetek és most kellene megjönnie? Bebeszéled magadnak...

Nekem nem volt gondom az X-epillel, nemvárt előtt 4 nappal halvány pozitív lett.

2016. szept. 5. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Nekem egy nap késésnél már egyértelműen pozitív volt az x-epil. Hamis pozitív pedig soha nem volt, pedig lassan 3 éve tesztelek vele.
2016. szept. 5. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
100%

Ha most kellene megjönnie nem lehetnek 2 hete tüneteid EZT FOGD MÁR FEL!!!

X epil nem várt előtt 2 nappal jól látható de halvány pozi lett.Természetesen míg nem jön meg addig van remény,de ha 10én esedékes a menzeszed akkor még ha terhes lennél se mutatna semmit egyik teszt sem.(máshol irtad h 4-10ig nem várod)

2016. szept. 5. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
ne mondd hogy nem SZOKTÁL ilyeneket vezetni meg rástresszelni, mikor állításod szerint ez az első próbálkozós hónapotok. Persze hogy nem szoktál, de csak szólok, hogy ez a szokás mostantól elkezdődött, mert full nem normális hogy kb. együttlétek után kiírod hogy na, na???? érezhetek valamit? szerintetek??? Nem, nem érezhetsz két hete semmit. És tudnod kell hogy attól még, ha valóban van peteérésed, attól még, ha két naponta voltatok együtt, attól még, hogy mindent érzel amit itt összeolvastál, attól még kb 20% az esélyed ha egyáltalán minden rendben van mindkettőtöknél. Lehetsz terhes, de n em attól hogy össze-vissza képzelsz dolgokat, meg naponta kiírod ugyanazt a kérdést.
2016. szept. 5. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!